Julia Tvrd не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783)

Чому White titanium вказана ціна за Blue titanium? На сайті ціна за white значно вища.
Відповідь представника «ComfortHouse»
Добрий день, при вивантажені товарів через модифікації дві моделі з різними кольорами попали в одну, відповідно і показувались як один колір, хоча ціни відрізнялись. Наші спеціалісти швидко все пофіксили, і зараз вже все актуально, дякуємо за зворотній звязок.
Дима Дима не рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №№56

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Купил EcoFlow RIVER 2 Pro,подключал только ноутбук, на 3й зарядке выдал ошибку Overload. Отправил по гарантии обратно, в итоге заплатил 4 500 грн. за ремонт. Словом гарантии тут нет, покупать тут больше не буду.
Відповідь представника «ComfortHouse»
Клієнт придбав станцію 10 серпня після користування станцією 2.5 місяців клієнт звернувся до нас по гарантії. Сказав що після того, як станція цілу ніч була в роботі - зранку прокинувся і станція перестала працювати. Тобто не видавала 220В, на що клієнту було запропоновано відправити станцію нам на сервісне обслуговування, після огляду в сервісному центрі було зроблено діагностику та висновок, що це не гарантійний випадок. Було пошкоджено інвертор, тобто був зустрічний струм на нього, або ж сильне перевантаження на станцію, та було озвучено суму ремонту клієнту, на яку клієнт дав погодження. Тобто клієнт міг відмовитись від ремонту, та звернутись в любий інший сервісний центр. Усі вигорені деталі було замінено на нові, а старі вигорівші віддали клієнтові по його проханню. У підсумку по негарантійному випадку зробили ремонт і повернули станцію в робочому вигляді клієнту. Оплата була лише за запчастини та роботу майста, про що клієнт був проінформований, та дав свою згоду
Антон Васін рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: EcoFlow RIVER 2 Max, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №126

Замовив Ecoflow River 2 Max. Відправлили в омовлений термін, дякую магазину
GrotTank рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №№170

Задоволиний і покупкою і магазином рекомендую.
Vlad G не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 серпня 2023

Купив: BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №Замовлення за номером #26

Будьте дуже обережні з цим інтернер магазином. Купили у них BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692). Але зарядні кабелі для зарядної станції вони дали от Єко флок, які не можуть бути використані для цієї станції. Одного кабеля не було в комплекті, пізніше вони його вислали, та також от Єко флоу. На меседжи менеджери зараз не реагують. Не рекомендую цій інтернер магазин для співпраці.
Відповідь представника «ComfortHouse»
Доброго дня! Справді виникла не приємна ситуація, перед відправкою станції перевіряють, переплутали кабелі і відправили від іншої моделі. Зв'язались і відправили вірні кабелі!
Дякую, ComfortHouse, питання вирішили, усі кабеля прислали.
28 серпня 2023 Відповісти
Максим «maxwellf» Фролов рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №23

На сайті ціна була така ж, як і на hotline.ua, але не було в наявності. Передзвонив менеджер, сказав що буде поставка через 2 дні. Ціна залишилась без змін. Перед відправленням передзвонили ще раз, дізнались, чи актуальне замовлення. Рекомендую до співпраці.
Анатолий Мел рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №Замовлення #27

Покупкою задоволений, рекомендую до співпраці!