Arteminio рекомендує цей магазин

Купив: Дитячий біговел Globber Go Bike Duo темно-синій, Замовлення №11463

Все приїхало вчасно, але була невеличка подряпина. Товар замінили. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «XCore»
Щодо подряпин, на жаль, деяка продукція Глоббер так пакується, що при транспортуванні руль треться об сидіння і в цьому місці може бути незначна потертість. Тепер будемо попереджати покупців про такий, хоч і незначний, але дефект. Добре, що все вирішилось, нехай служить Вам довго і приносить радість малюку
Stoper рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Чохли для ковзанів SMJ sport TG-PCH чорний Гребний тренажер WaterRower A1 Home Ясень, Замовлення №11460

Прекрасний магазин. Все прийшло вчасно, товар упакований дуже добре, всім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «XCore»
Дякую за надані фото, та відгук. Нехай служить Вам довго та ефективно.
Sasha Dyachuk рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Триколісний велосипед з ручкою Globber Explorer Trike 3в1 New Red, Замовлення №Номер замовлення 11462

Замовлення успішне, рекомендую
Відповідь представника «XCore»
дякуємо за відгук та за надані фото для архіву. нехай служить Вам довго і приносить радість малюку
giga man рекомендує цей магазин

Купив: Дитячий біговел Globber Go Bike Duo м\'ятний, Замовлення №11458

все прийшло швидко, якість хороша, в цілому рекомендую всім
Відповідь представника «XCore»
Дякую, Андрію, що вирішили залишити відгук. Нехай служить вам довго та приносить лише радість
Влад Остапенко рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Дитячий самокат Globber Flow Element Comfort Lights Aqua (727-301), Замовлення №11456

Чудовий магазин! Товар прийшов у чудовому стані і швидко. Рекомендую даний магазин