Ціна збігалась із заявленою на hotline
Саша Макаров рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Купив: Xiaomi Hutt C65, Замовлення №71179

Покупал робот для мойки окон Xiomi HUTT C65. Цена, товар - все отлично. Единственный минус магазина - коммуникация. Отправляли дольше, чем ожидалось, при этом по предоплате и дозвониться выяснить в чем задержка и чтобы хоть кто-то ответил - практически невозможно.
Liliia Seletska рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Фен для волосся Laifen Swift SE, Замовлення №799307878

Феном дуже задоволена. Магазин також рекомендую :)
Анна Хижняк рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Фен Laifen Swift з іонізацією, 1 насадка, червоний, Замовлення №39015

Дуже рекомендую цей магазин!!! Замовила фен Laifen в новорічну ніч , мені на слідуючий день передзвонили, відправили бистро, вже користуюсь , він чудовий! Замовила ще один ?
Sergey Zavyalov рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Black/Nickel (386816-01), Замовлення №38804

Дуже гарний магазин, рекомендую всім людям, гарні та вічливі менеджери, прийшов товар вчасно!!! Дякую, дуже мене виручили!!!
Дмитро рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Зарядна станція Fossibot F800 Black (FSB-F800-bl), Замовлення №30256

Передзвонили, підтвердили наявність товару і кольору. Відправили в день замовлення. На наступний день забрав додому. Не впевнений що отримав фіскальний чек. В коробці або при коробці його не було. Отримав новою поштою. Гарандійний талон прийшов в СМС з файлом в гугл драйв. До товару питань немає, все як заявлено, все працює добре.
Maksym Halai рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Зарядна станція NewsMy N1200, Замовлення №22091

Michal K рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №-

Боявся замовляти в цьому магазині через відсутність відгуків та найнижчу ціну на ринку. Замовляв з після оплатою на нову пошту, товар відправили одразу і прийшов за 2 дні після замовлення, з упаковки все наче працює. Тому якшо є в когось сумніви то пишу цей відгук для вас.
Відповідь представника «RECO»
Вітаємо Вас Михайло. Дуже дякуємо Вам за Ваш відгук про наш сайт. Ми маємо найнижчі ціни лише тому, що ми штучно їх не підіймали через зріст попиту. Бажаємо Вам усього найкращого. Завжи чекаємо на Вас!