Ціна збігалась із заявленою на hotline
Gol Den рекомендує цей магазин
22 липня 2024 На модерації

Купив: Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen, Замовлення №1303

Придбав товар і був задоволений, відправили швидко, проінформували на рахунок встановлення, допомогли з акаунтом
Iryna_Kn рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №1242

Дякую вашому магазину за вчасну доставку DJI Mavic 3T так, як хлопцям було терміново! Відправлення сформували в день замовлення, однозначно рекомендую магазин! Будемо і на далі замовляти у вас. Ви класні!
nadiiiia рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2, Замовлення №461

Оплачували по безготівці, сервісом задоволенні Старлінк був без зареєстрованого акаунту, що було важливо для нас Після покупки провели консультацію по підключенню можу рекомендувати цей магазин
Karev Alex не рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods with Wireless Charging Case (MRXJ2)

Зробив замовлення, мені сказали що зроблять відправку за 1-2 дня. Через 3 дні нічого не відправили. Зателефонував до них, обіцяли розібратися і передзвонити. Пройшов ще тиждень, ніхто не передзвонив, товар не відправили, при спробі набрати на їх номер, скидає. Не раджу з ними зв'язуватись