Петренко Віктор рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Кабель "вита пара" UGREEN NW153 Cat8 F/FTP 1m Black (80429), Замовлення №4092

Швидко зв'язались та дали консультацію по товару, працює добре
Гуменюк Олексій рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Кабель Baseus High Definition HDMI M/M v2.1 8K60Hz 4K120Hz 10m Black (WKGQ040301), Кабель Baseus High Definition Series HDMI 8K to HDMI 8K 2.1 Version HDMI Cable 10m Black (WKGQ040301), Замовлення №1074

Замовив в магазині кабель HDMI. Замовлення виконали швидко - на наступний день вислали новою поштою). Спілкування з менеджером без нарікань - все швидко і по ділу. В цілому магазин раджу
Avramenko Alex рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Аудіо кабель UGREEN AV183 3.5mm Male to Male 4-Pole Microphone Audio Cable 3m Gray (20785), Замовлення №2893

Все було швидко і чітко, відвантажили по графіку.
Victor Halaiko рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Підставка для смартфона UGREEN LP113 Gooseneck Desktop Phone Holder Black (80906), Замовлення №2992

Швидко отримав тримач, рекомендую
Зудик Микола рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Кабель USB Type-A UGREEN US129 USB-A to USB-A Extension Black 2m (10373), Кабель USB Type-A UGREEN US129 USB-A to USB-A Extension Black 2m (10373), Замовлення №801

Дякую за оперативність