Сергей Давиденко рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Motorola g60, Замовлення №196

Купував телефон Моторола g60. Нормальні, адекватні, спеціалісти, зробили безкоштовну доставку, швидко зв'язатись та вислухали всі мої дотошні розпитування. До речі ціна на цей телефон у них найнижча.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ми вдячні за вашу гарну оцінку та позитивні слова про наш магазин. Чекаємо на вас знову!
Виталий Куликов рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №116

Купил Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, был доволен. Рекомендую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Владислав 9900 рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition (1000039361), Замовлення №№113

Все чудово , відправили дуже швидко , дякую за терпіння!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Щиро дякуємо за вашу довіру та підтримку. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Алексей Дремлюгов рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №386732-01

Фен просто супер. Жінка у захопленні! А значить і чоловік задоволений:) Швидко, якісно.
Ксения Вощула рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: HyperX QuadCast S White (519P0AA), Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX QuadCast S White (519P0AA), Замовлення №№98

Покупкою задоволена. Персонал магазину відпрацював на всі 100%. Я дзвонила багато разів: просила розповісти чим одна позиція відрізняється від іншої, домовлялася про нюанси відправки та інше. На всі питання відповідали ввічливо та професійно. Тому, видно, що компанія цінує своїх клієнтів. Товар прийшов швидко, заявленим рекомендаціям відповідає повністю,без дефектів. Рекомендую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ваш позитивний відгук наповнив наш день радістю. Дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Александра Сандюк рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect Absolute (394451-01), Замовлення №99

Дуже дякую! Відправили товар вже через пару годин після оформлення замовлення, товар офіційний і надали гарантію, були сумніви що ціна менша ніж у інших магазинів але все добре! дякую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ми вдячні за вашу гарну оцінку та позитивні слова про наш магазин. Бажаємо вам міцного здоров'я та гарного настрою. Чекаємо на вас знову!
Alexander Kremenchuk рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Телевізор Philips 43PUS8507/12, Замовлення №95

Телевізор купував як подарунок. Писав продавцеві в телеграм, відповіли миттєво. Отримав консультацію та відповіді на всі запитання. Продавець ввічливий та привітний, мені дуже сподобалось. Через годину вже мав ТТН. Все супер, дякую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Щиро дякуємо за вашу довіру та підтримку. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Петро Лазорик рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №72

Швидко якісно надійно
300 рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX QuadCast S White (519P0AA), Замовлення №83

Замовивши мікрофон, відправили його буквально через декілька годин, на наступний день у 9 ранку уже забрав його, все сподобалось. Привітливий консультант з приємним голосом, дякую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ваш позитивний відгук наповнив наш день радістю. Дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Bogdan Levitskiy рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №67

Дуже класний сервіс, усе зробили швидко, якісно і зручно Дуже задоволений сервісом!!