Artem рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №57

Шукав на хотлайні принтер на СБПЧ Епсон L3260. На "Діджиталшопі" виявилась приємно невисока ціна. Замовив, протягом години перетефонував менеджер, обговили деталі доставки і все - через день принитер у мене, все працює,все нормально. Можу рекомендувати цей магазин - приємні у спілкуванні менеджери, швидко відправлений товар, все як і має бути у закладі, який цінує своїх покупців та репутацію.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Нам дуже приємно, що ви знайшли час для оцінки нашої роботи. Ваші теплі слова та рекомендація дійсно для нас важливі. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Сергій Рокунець рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №59001030155347

Замовив електро - гриль в п'ятницю, а в суботу вже отримав. Покупкою задоволений на всі 100%. Із всіх сайтів де шукав цей самий дешевший. Ціна та якість - супер, всім рекомендую.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ми від щирого серця вдячні вам за такий доброзичливий відгук. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших любих клієнтів, таких як ви.
Sergey Yaverovsky рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook S 15 M3502QA (M3502QA-BQ213, 90NB0XX3-M00A00), Замовлення №59 0010 2829 1364

Доставили ноут на пошту за 2 дня. Переваги: Хороша якість, яка відповідає своїй ціні
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Дякуємо за відгук.
Dmitrii Dmitrievich рекомендує цей магазин

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №45

Магазин рекомендую. Підказали все необхідне для прийняття рішення. Товар новий, фабричні пломби, "сьогодні замов завтра отримав". Дякую.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ваш позитивний відгук наповнив наш день радістю. Дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Юрій Нетьора рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB + DualSense Wireless Controller (PS711000036479), Замовлення №20450781377355

Перший раз робив покупку на цьому сайті. Трохи лячно було одразу сплачувати всю суму,але так не має додаткових комісій. Все пройшло супер,вислали вчасно,все працює!!!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Дякуємо за відгук. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині.
Genzo DZer0 рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Sony DualSense Marvel\'s Spider-Man 2 Limited Edition, Геймпад Sony DualSense Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition (1000039361), Замовлення №Посылка НП

Все чудово, товар прийшов швидко, мав рідну пломбу. Дякую вам
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Ми вдячні за вашу гарну оцінку та позитивні слова про наш магазин. Бажаємо вам міцного здоров'я та гарного настрою. Чекаємо на вас знову!
Roman-Bilik рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №39

Отправили товар в день заказа, все прошло без проблем, Рекомендую магазин!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
Hrush рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №35

Купував Sony Play Station 5. Все чітко та лаконічно, передзвонили, все уточнили, відправили вчано. Рекомендую.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями.
Gumeniuc рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 6/128GB Light Green (SM-A346ELGA), Замовлення №30

Телефон доставлен быстро, обвернут был прекрасно, магазин рекомендую, продавцы супер - быстро перезвонили. Товаром остались очень довольны!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаємо! Нам дуже приємно чути, що ви цінуєте наш сервіс та задоволені роботою консультантів. Ваш позитивний зворотний зв'язок надихає нас на подальші покращення.
Руслан Курилишин рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №№31

Придбав Tefal Optigrill+ XL GC722D34 Швидко зв'язалися, гарне обслуговування, Найкраща ціна. Отримав на наступний день, щей на доставці гарно зекономив. Дякую!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Доброго дня! Ваша вдячність та позитивний відгук - це наша найкраща нагорода. Бажаємо вам гарного настрою та з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!