Vadim Unguryan рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: GPS трекер Teltonika FMB130, Моніторинговий трекер Teltonika FMB130, Замовлення №Замовлення №53152

Дуже задоволений покупкою в цьому магазині! Великий вибір товарів, якість обслуговування на вищому рівні. Персонал завжди готовий допомогти та відповісти на всі питання. Замовлення було оброблено швидко, і доставка була вчасною. Товари відповідають опису на сайті, і ціни приємно вражають. Обов'язково буду рекомендовати цей магазин друзям і з задоволенням повернусь за новими покупками!
anna_burluk рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Моніторинговий трекер Teltonika FMB020, Замовлення №53143

Дякую, Ваші консультанти - кращі!
alex_gunne рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Моніторинговий трекер Teltonika FMB 920, Моніторинговий трекер Teltonika FMB130, Замовлення №53137

Зробив замовлення вночі та сплатив, вибрав "не дзвонити для підтвердження", вранці замовлення відправили по НП а надвечір я його вже забрав! Дякую за швидкість, був приємно здивований.
Відповідь представника «Teltonika IT DreamService»
Дякуємо за Ваш відгук, ми завжди прагнемо зробити більше та приємно здивувати наших клієнтів.