Oleksandr Dakaiev рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Автомобільний відеореєстратор Garmin Dash Cam Mini 2 (010-02504-00), Замовлення №60

Все було чудово. Єдине - трохи прийшлось зачекати відвантаження зі складу, але все було у заздалегідь вказаних часових рамках. Здивувала дуже приємна ціна. У магазину гарна комунікація - про все пишуть та попереджають. Відправили накладеним платежем без будь-яких передплат, що також вважаю за великий плюс.
Світлана Бутко рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Onyx Book Tab Ultra, Замовлення №47

Очень довольна покупкой и магазином,купила єл.книгу Onyx Book Tab. Ultra дешевле на 3000,0,чем в Киеве.Получила вовремя,запечатано,афігенная покупка.Разговаривала с Андреем ,можно заказивать под заказ,если товара в магазине нет,будет дешевле. Скоро буду заказівать др.дорогую покупку и обращусь к Андрею 099-16411**. Всем приятніх и с адекватной ценой покупок!!!)))
Руслан Байденко рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Веб-камера Insta360 Link (CINSTBJ/A), Замовлення №44

На днях замовив веб камеру " insta 360 link" посилка прийшла так як домовлялись . Товаром задоволений повністю . Там можна по передоплаті,або після отримання . Я відправив всю суму а потім отримав товар . ЧЕСНО І БЕЗ ПРОБЛЕМ. РЕКОМЕНДУЮ 100 % Дякую ;)
Микола Боговик рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00/10), Замовлення №59001101234030 номер ттн

Чудовий магазин, ввічливі консультанти, навіть передоплати не брали як інші.
Yaroslav Kulchytskyi рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00/10), Замовлення №29

Igor Pravduyk рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00/10), Замовлення №17

Все сподобалось , доставили кур'єром в термін безкоштовно . Всім рекомендую і буду ще замовляти в подальшому ))