Венедикт Vers не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Pro Max Silicone Case with MagSafe – Midnight (MM2U3)

Замовив Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Pro Max Silicone Case with MagSafe – Midnight (MM2U3) Продавець запевняв що це оригінал,зробив замовлення,магазин відправив китайську копію,не ведіться,магазин продає підробку!
Представник магазину «PSIH-Store»
Шановний Венедикт, Ви помиляєтесь. Усі чохли в нашому інтернет магазині виключно оригінальні.
11 січня 2024 Відповісти
Ви ще й відгуки видалаєте,оце магазин!) Замовив чохол,як запевнив менеджер сказав шо це оригінал,чохол приїхав максимальна підробка яку ще потрібно десь знайти, а саме 1.Колір коробки жовтий\"В оригінала коробка білосніжно біла\" 2.Принт на коробці чохла вигорівший,рудий,принт не чіткий\"хто хоть трохи розуміється на оригінальний речах Apple догадається відразу\"Фото у мене всі є якшо що. 3.Шрифти на коробці зовсім не ті що на оригіналі. 4.Ну і саме цікаве що мене найбільше вразило,на коробці від чохла сзаді написаний код моделі на синій чохол,а сам чохол кольору Міднайт-чорний) Все фото підтвердження у мене є,можу надати.
12 січня 2024 Відповісти
fovpvv рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Silicone Case with MagSafe - Chalk Pink (MM283), Замовлення №123

Чохол оригінальний, відправили вчасно з післяплатою, рекомендую магазин
zhiharevaanastasia рекомендує цей магазин
18 листопада 2023

Купив: Самсунг Флип 4, Замовлення №1

Доброго дня, рекомендую магазин, заявлена інформація співпадає, мені пішли на зустріч та зробили доставку телефону на роботу, т.к не мала можливості забрати самостійно або чекати доставку новою поштою, дякую менеджеру за терпіння поки оформлювали оплату частинами. Гарний магазин, рекомендую!
Владимир Б рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Блок живлення для ноутбука Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter, Замовлення №977

Купував зарядку та кабель. Все ок. Відправили в той же день наложкою. Рекомендую. Магазину раджу зробити нормальну сторінку оформлення товару. А також додати можливості оплатити онлайн на сайті. Не зручно. А в іншому однозначно раджу магазин.
Vladislav.P не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Apple iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe – Clay (MT1E3)

Продають копії в категорії з оригінальними чохлами від Apple Підписаний саме,як оригінал з маркуванням (MT1E3 Apple iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe – Clay (MT1E3) При розмові виявилося,що то не отригінал Навіть ціна вказана,як в оригіналу,але під видом акції змінена на іншу
Представник магазину «PSIH-Store»
Добрий день. Вкажіть будь ласка в який саме день ви телефонували? Наш співробітник мав повідомити що упаковка пошкоджена, але чохол оригинільний і не ушкоджений. Ми вже додали інформацію про пошколжену упаковку на сайт та додали плашку "Знижений у ціні" на Хотлайні. Можливо ви запам'ятали ім'я менеджера з яким спілкувались? Ми проведемо перевірку, щоб дізнатися істину. Будемо вдячні за відгук.
13 листопада 2023 Відповісти
Менеджер чітко сказав,що копія! Не треба вигадувати історії про пошкоджені пакування!
13 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «PSIH-Store»
Будь ласка напишіть дату та час дзвінка. Або залиште свої контактні данні для того цоб ми могли зв'язатись з вами.
16 листопада 2023 Відповісти