Таня Колесник рекомендує цей магазин

Купив: Вакуумний стимулятор клітора Satisfyer Number One, Замовлення №339962

Дякую за товар)
Александр Харченко рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: вагінальний лубрикант Pjur Woman nude 100 мл (PJ11860), Замовлення №336811

Дякую, все супер!
Ігор Михайлов рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Сувенірна продукція, Замовлення №331303

Щиро вдячний за своєчасність та якість товару, надісланого відповідно до замовлення. Однозначно рекомендую - відповідність критеріям якості підтверджено
Nika Malinka рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Фалоімітатор You2Toys Фаллоимитатор с мошонкой на присоске 19 см Х 3,5 см - Ready Mate Dildo clear/lila (61325200390000), Замовлення №331093

Не в перший раз замовляю! Все супер. Приємні ціни, реуомендую!
Lilit рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Вакуумный вибратор Womanizer Duo (Black), Замовлення №№302420

Купую в даному магазині вже не вперше і можу сказати, що він дійсно один з найкращих. Якісний товар, гарні ціни, дуже зручний сайт, швидка відправка після оформлення замовлення. Але окремо хотілося б виділити роботу менеджерів, які завжди зацікавлені у вирішенні будь-якої вашої проблеми й завжди на стороні клієнта. Щиро всім рекомендую обрати саме цей магазин! І ви отримаєте не лише бажаний вами товар або іграшку в найкоротший термін, але і якісний клієнтський сервіс.
Катенька Катюша рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Іграшки та інтимна косметика , Рідкий вібратор Orgie SEXY VIBE! HIGH VOLTAGE 15 мл (21203-04), вагінальний лубрикант Orgie SEXY VIBE! HIGH VOLTAGE 15 мл (21203-04), Замовлення №330183

Найкращий магазин,робимо покупки не перший раз, дуже задоволені якістю товарів та обслуговування. Ціни адекватні,консультанти ввічливі.Нвколи не мали проблем з доставкою, завжди вчасно.
Slava Che не рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Orion Вагинальные шарики Velvet Red Balls красные (4024144523733), Кульки Orion Вагинальные шарики Velvet Red Balls красные (4024144523733), Замовлення №329833

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Качество жах,товар не відповідає опису.не рекомендую,шкода часу.
Відповідь представника «Perchinka.ua»
Вітаємо! Нам дійсно прикро, що у Вас склалось негативне враження від придбаного товару. Ми проаналізували Вашу переписку з менеджером (для розуміння претензії дозволимо собі прикріпити скріншот з Вашими зауваженнями до цієї відповіді. Він не містить у собі жодної приватної або вразливої інформації). Бачимо, що у Вас виникли сумніви до того, що дана модель кульок дійсно вагінальна як зазначено в описі, але на Вашу думку вони є анальні. Друге Ваше зауваження, полягало у тому, що на дотик вони жахливі, та у кульок гострі краї. Річ у тім, що ви обрали бюджетні вагінальні кульки, котрі виконані з пластику, а не з силікону. Власне тому вони й бюджетні та не настільки розкішні як їх дорожчі аналоги. Проте ця модель має зміщений центр ваги, та є не менш ефективною для виконання вправ Кегеля ніж силіконові моделі. На цей момент у нашому магазині в наявності всього 4 моделі бюджетних кульок виконаних з пластику та відповідно 55 моделей з силікону. Ми спеціально не виключили абсолютно усі бюджетні кульки з продажу, адже цей товар потрібен в першу чергу для здоров'я, а не задоволення. Тому переконані, що у каталозі повинно бути доступно й трішки бюджетних моделей, щоб при потребі, абсолютно кожна жінка могла займатись вправами Кегеля, незалежно від тимчасового фінансового становища. Про те що дані кульки виконані з пластику декілька разів вказано у картці товару на нашому сайті та навіть у самому каталозі на Hotline. Те що пластик на дотик відчувається саме як пластик - це абсолютно нормально та закономірно. Щодо гострих країв на кулі - не знаємо як прокоментувати, адже куля характеризується тим, що її поверхня не має жодних країв. Впевнені Ви мали на увазі, щось інше. Сама компанія виробник позиціонує даний товар, саме як "вагінальні кульки", про що вказано в інструкції. При потребі у цьому можна переконатися написавши запит у довільній формі по контактах виробника нижче: ORION Versand GmbH & Co. KG Sch?ferweg 14 D-24941 Flensburg - Germany +49(0)461 - 50 40 444 https://www.orion.de/service/contactform По Вашій манері подання претензії, ми зрозуміли, що Ви були не задоволені Вашою покупкою, та щиро хотіли Вам допомогти. Зважаючи на те, ще ви писали нам у п'ятницю за 5 хвилин до кінця робочого дня (час повідомлення зазначений на скріншоті), менеджер вирішила зателефонувати до Вас, щоб не гаяти часу на переписку, та уточнити, що саме у товарі не відповідає опису на Вашу думку і постаратись прийти до компромісу. Але, на жаль, Ви не підіймали слухавку, хоча ще миті назад відписували нам у месенджер. Ми впевнені, що у будь-якій ситуації можливо досягнути компромісу, але за умови, коли обидві сторони діалогу цього справді хочуть й ставляться один до одного з повагою! Бажаємо Вам тільки приємних покупок та гарних продавців! З повагою, Perchinka Team
Дана Колот рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: вагінальний лубрикант Pjur MED Natural glide 100 (PJ10850), Rabbit-вібратор We-Vibe Nova 2 Purple (SO6930), Замовлення №308921

Дякую за приємний бонус!