Danylo Stefanovskyi рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU), Замовлення №№164

Замовляв EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-US), відповіли дуже швидко, відправили фото товару та в той же день відправили сам товар, дуже оперативно! Ніяких нарікань немає, магазин рекомендую
Maks Ivanyshyn рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення № Дж-64

Двічі придбавав у цьому магазині дрони (Mavic 3 FMC та Mavic 3T). Швидка та зрозуміла комунікація, оперативна доставка і оптимальні ціни. Рекомендую
Andy рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 3, Вібратор-яйце Lovense Lush 2 (iv0555) (SO4083), Замовлення №49

Отличный магазин, был очень удивлен скорости подтверждения и доставки заказа. Доставили по адресу спустя пару часов после заказа. Товар запечатан, в заводской пленке, все работает как и должно. Получил более выгодное предложение чем ожидал, вообщем очень доволен магазином 11/10
Maltsev рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 2 (iv0555) (SO4083), Замовлення №46

перетелефонували в той же день. була можливість як доставки так й забрати в офісі.. сплата як готівкою так й карткою. видачу товара зробили на наступний день. Сервісом - повністю задоволений.
Виталий Грабовский рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Вібратор-яйце Lovense Lush 3 (SO4562) (0728360599728), Замовлення №33

Чудовий магазин. Менеджер оперативно зв'язався, якісно проконсольтував, домовились за доставку та оплату. Зручна точка самовивозу в центрі. Однозначно рекомендую
Олександр Пляченко не рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02)

Зробив замовлення, ніхто не перетнлнфонував.
Представник магазину «EnerGia»
Вітаємо Олександр, вам було зателефоновано на протязі годині після залишеної заявки в порядку черги. Та представлено всі фото і відео товару в наявності
29 січня 2024 Відповісти