Леся Цопа рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Вугільний гриль 47см чорний Compact Kettle Weber 1221004 , Замовлення №5 285

В магазині працюють справжні професіонали: на всі питання відповіли, допомогли з підбором гриля, швидко оформили покупку! Однозначно рекомендую цей магазин! Сервіс на високому рівні!
Ярослав рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Щипці для гриля 45 см сталеві GRILLI 777718, Замовлення №5306

Реально хороший магазин для закупок усім, що потрібно для грилінгу та барбекю! Консультанти дуже детально розповідають про усі тонкощі аксесуарів. Асортимент великий - на будь-який смак) Особисто я придбав щипці ТМ GRILLI бо ідеальне співвідношення ціни і якості. Однозначно рекомендую!
Никита Никеркин рекомендує цей магазин

Купив: Портативный угольный гриль I-GRILL O-GRILL черный, Замовлення №5299

Прийшло вчасно і той товар що замовляв. Рекомендую.
Андрій1 рекомендує цей магазин

Купив: Шприц для маринаду сталевий 2 голки, Замовлення №5 292

Дуже сподобався сам магазин. Консультанти дуже досвідчені і допомогли з вибором. Рекомендую продавця. Дуже задоволений.
Лолита Григоренко рекомендує цей магазин

Купив: Електричний млин для перцю GRILLI 777004, Замовлення №5276

Дякую. Все дуже сподобалось. Швидко, якісно. Дуже класна консультація. Швидка доставка. Рекомендую цей магазин.
Aleks777 рекомендує цей магазин

Купив: Пензлик для гриля 25 см сталевий GRILLI 010298 GRILLI, Замовлення №5309

Хлопці дійсно профі своєї справи! Консультація - вичерпна! Товар - належної якості! Доставка - в строк! Приємно мати справу із професіоналами своєї справи!
Представник магазину «grili.com.ua»
2 лютого 2024 Відповісти