Ціна збігалась із заявленою на hotline
Марго23 рекомендує цей магазин
18 вересня 2024 На модерації

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №353

Дуже швидка доставка курьєром по Києву. Буквально за годину дісталися до Закревського. Фен оригінал, доки всі є.
Nastya23 рекомендує цей магазин
10 вересня 2024

Купив: Рисоварка с функцией термоса Cuckoo CR-3521, Замовлення №364

Дуже дякую продавцю-консультанту за професійну допомогу у виборі товару та детальну інформацію про користування. Ваша ввічливість та якісне обслуговування вразили.
Вікторія20 рекомендує цей магазин
3 вересня 2024

Купив: Блендер стаціонарний SWEG BLFO3WHEU, Замовлення №344

Ісе добре покупкою задоволені. Із плюсів - швидка доставка і гарна зрозуміла консультація. А ще дзвінок по заявці поступив буквально за пів хвилини.
Відповідь представника «ТехноМагазин»
Дуже дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці
avrora71 рекомендує цей магазин
30 серпня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA LIBRA WH/A/83, Замовлення №333

Буду звертатися до магазину ще. Бездоганна покупка, без негативных моментів. Дякую
Дякуємо за відгук!
Скільки часу чекали товар?
1 вересня 2024 Відповісти
Олександра27 рекомендує цей магазин
27 серпня 2024

Купив: Акумуляторний пилосос Dyson V15 Detect Plus, Замовлення №323

Пилосос оригінальний, отримала наступного дня на НП.
Відповідь представника «ТехноМагазин»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення З повагою, команда Техномагазин!
Natalia Derkach рекомендує цей магазин
21 серпня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 690 (NICR 690), Замовлення №300

Дякую Техномагазину за його гарну роботу та низьку ціну!!! Замовляла декілька разів і завжди все вчасно і приходить те, на що розраховуєш!
Відповідь представника «ТехноМагазин»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда Техномагазин!
spez.dm рекомендує цей магазин
13 серпня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV4XMX20E, Замовлення №313

Швидко, надійно, без нюансів. Посудомийка ТОП - дякую запораду у виборі)
Відповідь представника «ТехноМагазин»
Дякуємо за відгук! Будемо раді подальшій співпраці
Віктор Михайліченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 липня 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №268

Купив даний товар у цьому магазині, на день народження дружині. Товар репліка (не оригінал). Настрій у дружини став пригнічений. Товар по штрих коду пробився як очисник повітря. Не рекомендую.
Відповідь представника «ТехноМагазин»
Доброго дня! Дуже дякуємо за ваш відгук! Ви напевно не той серійний номер пробивали, по вашому серійному номеру пробивається саме фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia який ви у нас придбали. Фото додаємо з самого прибору і скрін зроблений на офіційному сайті Dyson. Продукція на нашому сайті оригінальна і відповідає усім заявленним виробником нормам, просимо не вводити наших клієнтів в оману через власну помилку. З повагою, команда Техномагазин!
Збільшить фото подивіться для кого він виготовлений для якого ринку він виготовлений РФ моска для .ru сервісу на європейському ринку на офіційному сайті він не пробиваються а через Google сканірованіе він видає очисник повітря. Самі бутьте уважні в перевірці.
18 липня 2024 Відповісти
Останній скріншот це підробка, де серійний номер дайсона на вашому скін шоті.
18 липня 2024 Відповісти
Цікаве питання як в Україну попав товар який виготовлявся для рф
Kris_7182 рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (412525-01), Фен Dyson HD07 Supersonic Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (412525-01), Замовлення №181

Відмінний магазин, хороше обслуговування, брала фен Dyson HD07 Supersonic Special Gift Edition Prussian Blue/Rich Copper (412525-01) - ніяких нарікань)))) вийшло дешевше ніж у конкурентів))) дякую за хороше обслуговування)))
Marynarka рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV4XMX20E, Замовлення №155

Відповідь представника «ТехноМагазин»
Дякуємо за фідбек! Приємного користування!