Саша рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Nikon Z fc kit (16-50mm)VR (VOA090K002), Замовлення №579

Камера супер, менеджери проконсультували по всім питанням. Дякую!
Анна Кошман рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: акумулятор Sony NP-FZ100 (NPFZ100.CE), Замовлення №517

Найкращий магазин з усіх, де я коли-небудь замовляла! Доставка була неймовірно швидкою і безпроблемною.
Олег рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Panasonic H-FS12060E 12-60mm f/3,5-5,6 Lumix G Vario POWER O,I,S,, Замовлення №369

Я завжди знаю, що отримаю якісний товар і швидку доставку. Дуже зручно і приємно здійснювати покупки тут
Світлана Аркандак рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Sony SELP1635G 16-35 mm f/4.0 G, Замовлення №538

Справді вражені! Все, від швидкості до якості сервісу, було на висоті. Спілкування з командою було радісним і піднесеним, вони дійсно знають, як зробити обслуговування клієнтів неперевершеним.
Тарас рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Sony SEL2870 28-70mm f/3,5-5,6 OSS, Замовлення №484

Рідко коли зустрічаєш таке поєднання великого вибору товарів і висококласного сервісу. Дякую за незабутній досвід!
Юрий рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7R V body (ILCE-7RM5), Замовлення №226

Блискавична доставка та висока якість продукції роблять ваш сервіс неперевершеним. Дякую за вашу працю!
Юрчик рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A6700 body (ILCE6700B.CEC), Замовлення №169

Перед замовленням спочатку зателефонував в магазин. Обирав на подарунок. Відповіли на всі питання, все розказали про оплату, доставку. Приїхала Новою поштою дуже швидко, дівчина задоволена