Maria04 рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-гриль, Вафельниця, Ліщина, Апарат для пончиків) Magio MG-379, Замовлення №11

Надзвичайно задоволена роботою магазину! Швидко якісно з задоволення робила замовлення тут обов?язково буду робити ще і вам рекомендую!) дуже швидко відправили товар!) а ще вам тут допоможуть підібрати товар саме той який ви шукаєте!) все просто на висоті! А робота самого менеджера покращить вам настрій 100%
Артем Попко рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1030D, Замовлення №6

Всім доброго дня ! Заказав Гриль Delonghi CGH 1030D - дуже задоволений . Дякую менеджеру, все виконано як домовились, доставка була дуже швидка, вже на другий день отримав та тестував ))) Дуже рекомендую даний магазин !!!
Відповідь представника «Леодевайс»
Дякуємо за ваш відгук! Гарного вам користування грилем та звертайтесь ще.
Андрій рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Леодевайс, Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №6

Рекомендую. Все на найвищому рівні. Покупкою задоволений