Ціна збігалась із заявленою на hotline
Денис Волощук рекомендує цей магазин
10 вересня 2024

Купив: Сидіння для унітазу Cersanit COLOUR антибактеріальне Duroplast, біле K98-0091, Замовлення №1162/24

Швидка доставка, хороша якість. Рекомендую
Олексій Герасимович рекомендує цей магазин
7 серпня 2024

Купив: душова система GROHE Tempesta Cosmopolitan System 26689000, Замовлення №1102/24

Придбав душову систему grohe. Товар прибув швидко. Все надійно запаковано, не так, як в одному відомому магазині. Це круто. Дякую магазину та менеджеру
S.Anpilov рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Дизайнерский радіатор опалення, Замовлення №Замовлення 8

Купляв дизайнерські радіатори опалення. Швидко відповіли та надали консультацію стосовно підбору. Всім рекомендую цей магазин!
Shell рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Душова стійка , Замовлення №#1

Чудовий магазин з широким асортиментом товару. Звертаюся сюди вдруге. Ціни на товари дійсно нижчі ринкових. Менеджери допомогли зорієнтуватися в широкому спектрі товару. Замовлення отримав своєчасно.