Ціна збігалась із заявленою на hotline
Віта рекомендує цей магазин
20 серпня 2024

Купив: Фен Philips ThermoProtect BHD350/10, Замовлення №52#7786875-01

Вітаю! Знову звернулась до магазину за допомогою, зламався фен Rowenta, пропрацював близько трьох років, хороший, надійний, вирішила придбати Philips, запропонували цю модель! Ще раз вдячна за знижку))!
Відповідь представника «ТЕХНО КРАБ»
Віта, добрий день! Дуже вдячні Вам за відгук та за довіру, працюємо для Вас! З повагою, адміністрація інтернет-магазину "ТЕХНО КРАБ"!
Sam рекомендує цей магазин
13 серпня 2024

Купив: Миша A4Tech XL-750BK Black, Замовлення №#1721905146

Дуже приємні і ввічливі. Телефонували після отримання замовлення, відповідали на всі мої додаткові питання, всіляко намагалися допомогти. Ще раз телефонували після відправлення замовлення аби пересвідчитися що я отримав повідомлення про відправлення. Рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНО КРАБ»
Sam, добрий день! Дуже вдячні Вам за відгук та за довіру, працюємо для Вас! З повагою, адміністрація інтернет-магазину "ТЕХНО КРАБ"!
Kolinko Andriy рекомендує цей магазин
10 серпня 2024

Купив: Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S09FTXF2-NG., Замовлення №1585

Був пошкоджений після обстрілів Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S09FTXF2-NG. Шукав саме цю модель, по нормальній ціні знайшов в цьому магазині. Відправлення прийшло на наступний день. Рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНО КРАБ»
Андрій, добрий день! Дуже вдячні Вам за відгук та за довіру, працюємо для Вас! З повагою, адміністрація інтернет-магазину "ТЕХНО КРАБ"!
Олена рекомендує цей магазин
9 серпня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №6

Вдруге вже маю справу з цим магазином, і знову я в захваті!!! Якісне обслуговування, швидка доставка і знову бонус у вигляді знижки))
Відповідь представника «ТЕХНО КРАБ»
Олена, добрий день! Дуже вдячні Вам за відгук та за довіру, працюємо для Вас! З повагою, адміністрація інтернет-магазину "ТЕХНО КРАБ"!
Александр Мискаров рекомендує цей магазин
6 серпня 2024

Купив: Gorenje Холодильник RF4141PS4 з верxн. мороз., Замовлення №9#1716806719

Вперше маю досвід придбання габаритного товару через інтернет-магазин, а саме холодильник. Життєва ситуація склалась так що перебуваю зараз на військовій службі та бігати по магазинах просто не маю змоги. Дуже дякую магазину за високоякісний сервіс, швидка доставка, занесли до квартири та це все вирішилось в короткі строки. Окремо дякую за знижку. Слава Україні!!!
Відповідь представника «ТЕХНО КРАБ»
Олександр, добрий день! Дуже вдячні Вам за відгук та за довіру, працюємо для Вас! З повагою, адміністрація інтернет-магазину "ТЕХНО КРАБ"!
Олена рекомендує цей магазин
2 серпня 2024

Купив: RivaCase 8460 чорний рюкзак для ноутбука 17 дюймів, Замовлення №2

Шукала саме цей рюкзак! Покупка вдалась дуже приємною.Рівень обслуговування, ціни, якісний товар не можуть не радувати. Товар забирала з точки видачі, все чітко і без проблем.Неочікувана знижка була приємним сюрпризом) Планую ще здійснити деяке придбання інших товарів і однозначно рекомендуватиму цей магазин)))