Ціна збігалась із заявленою на hotline
Александр Витальевич рекомендує цей магазин
17 жовтня 2024 р.

Купив: Сковорода звичайна BERGNER Ion Plus 24см (BG-35903-BK), Замовлення №00130

Товар отримав. Все сподобалось, докладна консультація щодо вибору товару. Дякую за відмінне обслуговування та оперативну доставку.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Дякуємо за відгук. Нам дуже Важлива Ваша думка про наш сервіс. Будемо чекати на нові замовлення Від Вас.
Оксана рекомендує цей магазин
15 жовтня 2024 р.

Купив: Сковорода глибока TVS Italiana Virtu (CS379242910001), Замовлення №00111

Все чудово! Дуже задоволена покупкою. Якісна консультація. Сковорода прийшла швидко. Рекомендую!!!
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Дякуємо за відгук та рекомендацію нашого магазину!
Ігор Рибалка рекомендує цей магазин
11 жовтня 2024 р.

Купив: Braun MQ 9195 XLI, Замовлення №Заказ № 00134

Гарна ціна товару. Спрацювали оперативно. Всім рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Ігор, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Ганна рекомендує цей магазин
8 жовтня 2024 р.

Купив: Сковорода KELA Cailin, 28 см (11675), Замовлення №00126

Рекомендую магазин, задоволена підтримкою менеджера та його консультацією. Все швидко, вчасно, якісно. Сковорідка відповідає опису та характеристикам. Вже користуємось)
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Ганна, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обрали наш магазин!
Аліна Пушкіна рекомендує цей магазин
4 жовтня 2024 р.

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01), Замовлення №№00118

Від покупки тільки позитивні враження. Товар був в наявності. Ціна відповідає заявленій. Швидка доставка.
Alona_t рекомендує цей магазин
1 жовтня 2024 р.

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica ECAM 354.55.SB, Замовлення №00104

Хороші менеджери, відповіли на всі мої питання і зорієнтували. Відправили товар швидко і вчасно. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Alona, дуже вдячні за відгук та за рекомендацію!
Anton Shcherbina рекомендує цей магазин
26 вересня 2024 р.

Купив: Чаша Redmond RB-A523 (RIP-А4), Замовлення № 00114

Роботою магазина задоволений.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Anton, дякуємо за відгук! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину!
Valentina рекомендує цей магазин
24 вересня 2024 р.

Купив: Сковорода MasterРro Smart, 24 см, Замовлення №00101

Вперше робила замовлення в цьому магазині та не пошкодувала. Позвонили і сказали що товар вже завтра надішлють. Все дуже швидко було доставлено. Дякую за якісне обслуговування, магазин рекомендую.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Вітаємо! Valentina, нам приємно, що Ви залишились задоволені покупкою та обслуговуванням! Дякуємо, що обираєте наш магазин!
Олександр Фещук рекомендує цей магазин
19 вересня 2024 р.

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Plus ECAM 320.60.B, Замовлення №00086

Вперше замовляв в цьому магазині і повністю задоволений. Товар в наявності, ціна нижча ніж у інших, швидка доставка.
Відповідь представника «ТЕХНОБРО»
Олександр, дякуємо за відгук! Дякуємо за рекомендацію нашого магазину!