23 вересня 2017

Купив: KRK ROKIT 6 G3, Замовлення №P200917

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «First-Line»
Спасибо за доверие. Всегда рады помочь с выбором.
8 липня 2017

Купив: Мінісистема Onkyo CS-265 Black, Замовлення №R15788

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовила для племінника музичний центр, відправили в той же день. На наступний забрала на новій пошті. Товар був новим, документи вклали всередину. Якістю товара і сервісом магазина задоволена. Замовлення пройшло шивдко і без проблем. Товар був в наявності в магазина на відміну від інших, де було написано , що є на складі, а по факту його не було. Буду рекомендувати друзям.
Завжди раді старатись.
15 травня 2017

Купив: b&w 805 d3, Замовлення №р5007

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, сервісна підтримка

Покупал очень даже не дешевые колонки Бивни 805, менеджер Александр убедил взять уже новую версию - д3. Предварительно договорились послушать, плачу ведь не малые деньги. После прослушивания был просто поражен данными "малышами". полочники играли так чисто и сочно, что на следующий день уже были у меня дома. Теперь в планах качественный усилок, о котором мы уже договорились. Магазин адекватный, все советую иметь дело с ними, если нужна хорошая техника!
Відповідь представника «First-Line»
Спасибо. Надеюсь скоро увидимся, подключая систему к новому усилителю. Уверен, будет звучать великолепно. С уважением, Александр.
Sigma рекомендує цей магазин
26 лютого 2014

Купив: Замовлення №026627

Покупал в этом магазине стойки Atacama Nexus 7i Black. Привезли в указанное время. Более того очень рад общаться с сотрудниками магазина. Добрые и отзывчивые люди! Очень грамотно консультируют, а это самое главное!
El_Voffko рекомендує цей магазин
11 липня 2012

Купив:

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

17 грудня 2011

Купив:

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару

Подсказали, вовремя доставили, поддержка покупателя даже после покупки товара.