Ціна збігалась із заявленою на hotline
Anatoliy Violin не рекомендує цей магазин
30 березня 2020

Хотів купити: автошини GoodYear EfficientGrip 215/55 R16 93V TL, Замовлення №GMYRQCTTT

Не сподобалося: наявність, асортимент

Замовив товар. Через деякий час передзвонили і повідомили, що товару немає в наявності. Але ж на сайті в магазині досі висить, що він є. Як це розуміти? В любому випадку це розміщення на сайті недостовірної інформації.
Відповідь представника «VIP-ШИНА»
Извините за неудобство но сайт обрабатывает прайсы поставщиков и пока поставщик у себя с прайса не уберёт то програма понимает что у него он есть.
Правила співробітництва між інтернет-магазином і постачальником повинні бути прописані. І якщо постачальник дає нереальний прайс, то це ваші з ним взаємовідносини. При чому тут покупці?
30 березня 2020 Відповісти
Представник магазину «VIP-ШИНА»
у постачальника було 4шт ы вони продались - не можливо щоби відразу помінялись остатки на складі - вони оновлюються раз в день!!!!
31 березня 2020 Відповісти
Nicolyamc рекомендує цей магазин
25 жовтня 2019

Купив: Gislaved Euro Frost 6 (215/55R17 98V)

Купил шины в данном магазине по адекватной и приятной цене которую зафиксировали во время заказа, забрал самовывозом без проблем. Спасибо!
VVV не рекомендує цей магазин
6 вересня 2019

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice SUV Gen-1 (225/60R18 104T)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Заказал комплект зимних шин GOODYEAR UltraGrip Ice SUV Gen-1 (225/60R18 104T). При заказе уточнял год выпуска - сказали 2019. По факту пришли 2018 года выпуска. Позвонил и сказал что забирать их не планирую. Отличное отношение к клиенту из-за своих же ошибок!
SergeyVP не рекомендує цей магазин
1 вересня 2019

Купив: Літні шини Michelin Energy XM2 (205/55R16 91V)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Заявляется минимальная цена на товар прошлого года, чтобы привлечь покупатеоя на свой сайт, ошибаются при расчете стоимости доставки, товар оказывается произведен в другой стране, чем было заявлено при заказе, и т.п.
grom733 не рекомендує цей магазин
4 березня 2019

Хотів купити: Debica Frigo 2 185/70 R14 88T TL, Замовлення № 135446

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не рекомендую к сотрудничеству!!! Позвонил 4.03.2019, (12_48) по номеру 097 584-**-90 в магазин для уточнения вопроса по интересующей меня резине Debica Frigo 2 185/70 R14 88T TL. Ответы от представителя магазина VIP-ШИНА на интересующие меня вопросы был вкратце таким - КАКАЯ ВАМ РАЗНИЦА и вся резина Debica плохая... Категорически не рекомендую магазин VIP-ШИНА к сотрудничеству!!!
7 грудня 2018

Хотів купити: GoodYear Ultra Grip 9 185/65 R15 88T TL, Замовлення №6568

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Сделал заказ на сайте в среду - никто даже не перезвонил, сегодня уже пятница. Не теряйте время.
Такий нік вже є не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2018

Хотів купити: GoodYear Ultra Grip Ice 2 205/55 R16 94T TL XL, Замовлення №000187

Товара не оказалось в наличии.
tamuki не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2018

Хотів купити: Зимові шини Nokian Tyres W (185/60R14 82T)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Сделал заказ в понедельник, до вторника не перезвонил никто. Во вторник утром сделал заказ, все было в наличии. до 14 часов не могли сбросить реквизиты, сбросили после второго напоминания. после 18 перезвонили, и сказали, что уже колес нету в наличии.
AL не рекомендує цей магазин
3 вересня 2018

Хотів купити: GoodYear EfficientGrip Performance 205/60 R16

В наличии их нет, под заказ 2-3 недели(!), хотя в списке хотлайна именно эта модель указана как "есть в наличии", Цену по телефону также озвучили чуть выше, чем указана на сайте хотлайна.
Madcat не рекомендує цей магазин
6 серпня 2018

Хотів купити: Всесезонні шини Premiorri Vimero Van (225/70R15 112R)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

Есть на завтра, но дороже, или под заказ на три дня..