Ціна збігалась із заявленою на hotline
Микола Вовк рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Робив покупки в цьому магазині для себе і для знайомих вже багато разів. Доставляють швидко. Купляли також у кредит, все просто. Передзвонили з банку і сказали куди підійти підписати договір. Наступного дня вже можна було забрати замовлення. На всі товари дають гарантію. Мають багато аксесуарів до фотоапаратів. Ніяких неприємних моментів жодного разу не було. Магазин можу рекомендувати як надійний!
Murav рекомендує цей магазин
9 січня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8T 4/128GB Blue

Zakhar Marushchak не рекомендує цей магазин
11 липня 2019

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab E 9.6 3G Black (SM-T561NZKA)

5 жовтня 2017

Купив: Sony Alpha 77 II Body Black

Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 липня 2017

Хотів купити: canon kit 18-55

John Odessa рекомендує цей магазин
27 липня 2017

Купив: Ширококутний об'єктив Samyang 12mm f/2,0 ED AS NCS CS

VVV не рекомендує цей магазин
26 червня 2017

Хотів купити: SHC5100 Philips SHC5100 Black Wireless (SHC5100), Замовлення №109-5885

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

На Хотлайн и на сайте - есть в наличии. После заказа сам перезвонил им - говорят нету. После этого так продолжают висеть "доступные для заказа": https://www.cyfrovychok.ua/id/Philips-SHC5100-Wireless-Black-Silver-SHC5100-39386.html Нехорошо...
Відповідь представника «Цифровичок»
Доброго дня. Всі замовлення які зроблені у вихідні дні обробляються з понеділка. Ціни та наявність на сайті оновляються автоматично кілька разів на день як і Хотлайн. На даний момент наявність на сайті вже оновлена, на черзі Хотлайн. Просимо віднестись з розумінням.
19black88 рекомендує цей магазин
15 травня 2017

Купив: Nikon D5300 Kit (18-105 VR) Black, Замовлення №29447-1837

Купляв у цифровичку фотоапарат і залишився дуже задоволеним. Швидкість доставки товару 2 дні, сервіс на високому рівні. Дякую.
Stanislav Derkach рекомендує цей магазин
9 грудня 2016

Купив: TV Philips 40

Не следующий день после заказа покупка была доставленна в Киев! Очень оперативно работают!!!
12 серпня 2016

Хотів купити: Компактний фотоапарат Canon PowerShot SX410 IS Red, Замовлення №27614-1651

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Если товара нет! уберите его с сайта! зря потраченное время.
Відповідь представника «Цифровичок»
Цена и наличие обновляются в определенное время несколько раз в день. Извините за неудобства.