wellmax не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 грудня 2021

Хотів купити: Ardesto OFH-11X1

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Благодарим за отзыв, цены на сайте меняются в режиме реального времени, самая низкая стоимость в интернете предложена покупателю и покупка была выполнена.
Alex Lovy не рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBU200E/V9

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

SePro не рекомендує цей магазин
2 листопада 2021

Хотів купити: Телевизор LG 32LM631C

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

в прайсах пишут гарантия от производителя на Хотлайн, по звонку уточняю - гарантия от магазина
Oleg N не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Creavit ELEGANT Rim-Off EG321.00100

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

На сайте Hotline унитаз идёт с крышкой, перешёл на сайт продавца, там нет ни фото ни описания, заказал… звонят утром говорят вот доставка на когда, я спрашиваю про крышку и мне заявляют ) что нет, она отдельно за 1200 )
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Благодарим за отзыв, просьба всем читателям быть внимательнее, наш магазин не Hotline, если нет контента на новый товар у нас - всегда можно уточнить комплектацию и получить верный ответ. Писать без причин возмущение могут все - так просто и легко, Быть добрее к себе и окружающим - сложно и нужно прикладывать усилия. Давайте не искать и ожидать легких решений - так не работает в мире)
Алексей Булахов не рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Хотів купити: Мікрохвильова піч Samsung ME83KRS-2/BW

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Скрин говорит сам за себя... Разница в 650 гривен между заявленной и фактической ценами. Перебор!
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Фото не соответствует нашему сайту Техностар, актуальность цены и наличие обновляются раз в 10минут, на сайте Хотлайн обновление условий 2 раза за 24 часа. Просьба взаимодействовать и уточнять с реальными сотрудниками в режиме здесь и сейчас, и наша команда всегда готова прийти на помощь. С радостью служим людям)
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
3 травня 2021

Купив: Дитяча кухня Полесье Мини-посудомойка (42002)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Меня привлекла цена,так как даже с доставкой получилось дешевле,чем в магазине.Упаковка надежная,работает все,есть гарантийка,адреса сервисов,телефон гарячей линии.Все отлично.
Благодарим за отзыв!
Olena Soroka рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 квітня 2021

Купив: Велосипед Crossride Cleo 26

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Купувала велосипед. Прийшов весь в пупирці, під пупиркою величезна подряпина до металу(наклейка, фарба і аж до металу). На вигляд все було ок (на фото видно, що більша частина велосипеду нова і її можна оглянути) тому нічого не запідозрювала. Власноруч таку подряпину ну дуже складно зробити. Після написання відгуку продавець зв'язався зі мною, я повернула велосипед, а мені повернули гроші =)
Иван Волошин не рекомендує цей магазин
10 лютого 2021

Хотів купити: Посудомийна машина Gorenje GV52012S

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук, для нашої компанії репутація та якість обслуговування - ключові напрямки роботи впродовж 15 років на ринку України! По даному випадку, коли людині принципова біла декоративна смужка замість чорної в закритій частині приладу з абсолютно однаковим функціоналом та бажанні отримати компенсацію в розмірі 1500 грн замість 700 грн - домовитись не можливо. Свої зобов'язання нашою стороною виконані повністю, ми вдячні в даній ситуації за новий досвід та можливість надалі вдосконалюватись в своїй роботі!
VovanVV не рекомендує цей магазин
6 лютого 2021

Хотів купити: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 820 (NICR 820)

Цена не соответствует заявленной. На Хотлайне указана 18699, а при переходе на сайт 19999!
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Нажаль ми не змогли ідентифікувати дане звернення, Синхронізація цін між сайтом Техностар і Хотлайн не відбувається миттєво
Volodymyr рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Витяжка вбудована Elica HIDDEN IXGL/A/90, Посудомийна машина Bosch SPV46JX03E

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Потрібно було швидко доставити деяку вбудовану техніку. Техніка виявилась в наявності, за хорошою ціною, порівняно з іншими магазинами, і була доставлена швидко. Дякую за сервіс.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо, що змогли дати оцінку та виправдали Ваші очікування!