Casey Jones не рекомендує цей магазин
31 липня 2020

Хотів купити: варильна поверхня

На прохання уточнити наявність товару передзвонили вони мені через тиждень(!) для того щоб повідомити, що... ціна товару, яка заявлена на сайті не відповідає дійсності!! Я вже давно купив усе що мені було потрібно і кілька днів як встигнув забути про цей магазин, аж тут вони!
DeathGod1 не рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Хотів купити: ATLANT ХМ 6026-100

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Roman Romanets рекомендує цей магазин
17 червня 2020

Купив: Ravak

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Огромное спасибо за хорошее обслуживание!!! Работа организована на высоком уровне, отдельное спасибо менеджеру Андрею за индивидуальный подход!!! Советую всем!!!
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Спасибо за обратную связь, нам важны мнения каждого клиента!!!
SAKHNO VIT не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 травня 2020

Хотів купити: Холодильник Gunter-Hauer 275 G, Замовлення №90381

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Занижают цену в hotline, при перезванивании менеджера озвучивают намного выше цену (в моем случае с 11990 до 13990). Аргументация не убедительна. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ИМЕТЬ ДЕЛО С ДАННЫМ МАГАЗИНОМ. Даже после общения с менеджером и уверением его что цена уже изменена на сайте (фото подтверждающее обман) по факту дальше обманывают клиентов.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Благодарим за отзыв, заказчику доставлен озвученный товар 29.05 по цене 11999грн. Магазин выполняет свои обязательства честно и без эмоций. Приятного использования! С уважением, компания Техностар.
проблема решена (перезвонили, отдали товар по заявленной цене) но рекомендую с осторожностью делать заказы в данном магазине.
1 червня 2020 Відповісти
Анюта рекомендує цей магазин
2 травня 2020

Купив: Витяжка купольна Perfelli G 6841 BL, Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus CH-S09XN7, Замовлення №89623

Очень удобно,когда не нужно долго самому разбираться.. задал вопрос - а тебе подобрали и посоветовали)Поэтому с помощью этого магазина я уже оформила заказ 3ий раз.. Все как и раньше: быстро, качественно и есть свои бонусы Спасибо большое за вашу роботу:)
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Спасибо, ценим каждого клиента, Ваши отзывы делают Техностар лучше и сильнее!
Гість рекомендує цей магазин
21 квітня 2020

Купив: ГП Gefest 6100-03 0279, Замовлення №89424

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Благодарю! Общение с клиентом, оплата, доставка - всё на высшем уровне!!! Очень довольна!!!!
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Спасибо за доверие и покупку, всегда готовы быть полезными!
Наталия Гученко рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Купив: Газовая плита Beko FSM62331DXT

Дуже допомогли у виборі плити, всі побажання, щодо кольору та функціональності виконані. Доставили також швидко. Дуже вдячна за вашу роботу.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Дякуємо за відгук, приємного користування. До нової зустрічі!
pashuha рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 січня 2020

Хотів купити: Посудомоечная машина Siemens SX658X06TE, Замовлення №87682

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

3чі обіцяли передзвонити, щоб пітвердити наявність товару, так і не передзвонили. після 18-00 перестали брати трубку. Як у більшості магазинів незурчно обєднувати декілька товарів для кредиту (треба у телефонному режимі). Але подзвонили зранку і допомогли все оформити, ще дали приємний бонус. Чекаю на доставку.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Усі процеси не завжди у всіх "ідеальні", наш сайт не виключення, намагаємось з розумінням обслуговувати кожну людину!
Andrey-RS не рекомендує цей магазин
4 грудня 2019

Купив: Телевізор Samsung UE43RU7172

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

WARios не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2019

Хотів купити: Перфоратор Dnipro-M BH-180 (81578000), Замовлення №85860

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

По заказу никто не перезвонил. Спустя некоторое время я перезвонил и попросил уточнить судьбу моего заказа (учитывая цену ниже средней). Милая девушка оператор, спросила - а что вы что-то заказывали? (конечно да! Я ведь говорю вам номер заказа!)... Мы вам перезвоним. Никто не перезванивает. И так 2 раза. Звоню ещё раз узнать цену и наличие - подтвердить или опровергнуть не могут. Если забивают 3 раза так с клиентом - то это не дело.
Відповідь представника «ТЕХНОСТАР»
Обращение совпало с изменением розничных цен производителем, получение точной информации от него произошло с существенной задержкой. Сожалеем, что не смогли предоставить своевременный ответ. Благодарим за отзыв!