Ціна збігалась із заявленою на hotline
KovalenkoEva рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: холодильник Атлант XM 6025582

Нам привезли холодильник без одной полки. Думала, что так и будет у нас холодильник без одной полки, поскольку при осмотре сказали курьеру, что всё хорошо. Но позвонила менеджеру, девочка во всём разобралась и отправила нам полку. Спасибо за поддержку. Магазин могу рекомендовать.
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день! Єво, приносимо вибачення за незручності з комплектацією холодильника. Дякуємо за зворотній зв’язок, нам це допомагає стати краще.
Pavel iKiev рекомендує цей магазин
9 вересня 2021

Купив: Стиральная машина Atlant, модель СМА 70С109-10

Стиральная машинка отличная. Доставили быстро, заранее перезвонили, спасибо. Покупкой доволен
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день, Павле! Дякуємо за відгук, ми раді, що Ви задоволені покупкою.
STSinova рекомендує цей магазин
20 серпня 2021

Купив: Холодильник з морозильною камерою ATLANT ХМ 6026-502

У магазині порадував великий вибір техніки та безкоштовна доставка. Ми замовляли холодильник моделі ATLANT ХМ 6026-502. Орієнтувалися тільки на ті, що були в наявності відразу ж, щоб довго не чекати замовлення. Перед замовленням через сайт зателефонували менеджером щоб уточнити потрібну позицію. Отримали ствердну відповідь і замовили. За чотири робочих дня він був у нас!
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо приємного користування!
ТоляМ рекомендує цей магазин
20 липня 2021

Купив: Холодильник

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день, Анатолію! Ми приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалась. Ми обов’язково зв’яжемось з менеджером компанії Meest Express, щоб у майбутньому подібних ситуацій не виникало. Для нас важливо, щоб клієнти були задоволені нашим сервісом.
Егор Омельченко рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Стиральная машина СМА 75С1214

Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день, Єгоре! Дякуємо за Ваш відгук, ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом та якістю нашої техніки.
pad рекомендує цей магазин
18 травня 2021

Купив: Ручка дверная для холодильника

позвонил по тлф, сказал что для такого-то холодильника нужна ручка, менеджер в туже секунду, без "подождите минутку и клацанья по базам данных и прайсам" выдал: есть, 150 грн, отправим Укрпочтой, говорите адрес. ручка пришла, подошла, радует своей новизной и целостностью как по мне конечно цена для куска пластика дороговата
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені нашим сервісом.
29 квітня 2021

Купив: 60Y1213-11 CMA Атлант пральна машина, Замовлення №4737

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Купили стиральную машину атлант 60у1213-11 в фирменном магазине. Все прошло быстро. Стирку мы давно присмотрели, собирали на нее деньги. Менеджеры только подкрепили наше решение, сервисом мы довольны - рекомендуем обращаться в этот магазин. Стирку привезли через два дня, муж сам установил и подключил. Я очень довольна,пока нареканий нет.
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрий день! Наталіє, дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію.
ZolotoSerebroBro рекомендує цей магазин
22 січня 2021

Купив: 70C102-10CMA Атлант пральна машина, Замовлення №АУ-000154

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Заказывали стиралку. Менеджер помогла определится между 2 моделями, спасибо ей, уже 3 недели как пользуемся, довольны. Сервис можно оценить на 4+, перезвонили быстро, но в связи с праздничными выходными ждали выгрузку 4 дня, хорошо хоть предупредили заранее о ситуации.
Спасибо за отзыв!
irchi.sokolenko рекомендує цей магазин
27 жовтня 2020

Купив: Морозильный ларь 8014-100, Замовлення №14345

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Заказывали на сайте, решили на официальном сайте брать, все таки надежнее как-то. Еще была акция по бесплатной доставке, очень приятно. Оплатили на сайте заказ, получается и на наложенном платеже сэкономили немного. И отдельно благодарность менеджеру магазина, которая очень подробно рассказала по модели, видно что видела ее в живую и окончательно помогла определится с выбором.
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Ирина, благодарим за отзыв! Приятно, что Вы остались довольны качеством обслуживания.
Тарас Петренко рекомендує цей магазин
23 червня 2020

Купив: Шафа-вітрина ATLANT ХТ

Підібрав тут Шафу-вітрину ATLANT ХТ 1000-000 на 410 літрів для торгової точки. Шафа нашим вимогам відповідає. Хороший бонус, що доставка по Києву була безкоштовна.
Відповідь представника «ATLANT-Украина»
Добрый день! Тарас, спасибо за отзыв. Мы рады, что Вы довольны покупкой.