lloozz не рекомендує цей магазин
12 серпня 2020

Купив: Блоки живлення

Не сподобалося: видача товару на складі

Alexey24 не рекомендує цей магазин
18 червня 2020

Купив: Беспроводной геймпад IPEGA PG-9118 Gold Warrior

Миха рекомендує цей магазин
4 червня 2020

Купив: Т2 тюнер world vision t62m3

Отличный магазин. Описал им что я хочу, они подсказали именно то что надо, заказал, приехал, забрал.
Олег Бондарець не рекомендує цей магазин
1 травня 2020

Купив: uclan b6 metal

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Постійно замовляв у цьому магазині товари все було нормально , але два останні рази на пошті змушений платити якісь комісіі раз 35гр сьогодні 30гр які виставляе магазин зверх всіх платежів . Більше з вами не співпрацюватиму.
Відповідь представника «Agsat.com.ua»
Верно, это комиссия за наложенный платеж, так как оплачиваете за товар при получении. Комиссия - это оплата услуг обратного перевода денег компанией Новая почта. Чтобы избежать комиссии - покупайте товары по предоплате, оплачивая на счет. Также можно воспользоваться услугами Justin - у них ниже стоимость доставки.
Я дуже добре знаю правила але комісію виставив магази крім цих всіх платежів
8 травня 2020 Відповісти
ant212 не рекомендує цей магазин
27 січня 2020

Хотів купити: Антена T2Wave City 69, Замовлення №177053-1

На сайті замовити можна але немає в наявності. Втрачений час.
Иван Пустовой рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 грудня 2019

Купив: Beelink W95 (2Гб/16Гб) agsat

Проблема решина.Спасибо.
Юрий Шмель рекомендує цей магазин
12 вересня 2019

Хотів купити: Huawei B593U-12

Продают использованную шатину дороже чем новый товар
Відповідь представника «Agsat.com.ua»
В товаре указано, что он бывший в употреблении (Б/У).
Дмитрий рекомендує цей магазин
20 червня 2019

Купив: Геймпад iPega PG-9118, Замовлення №164134-1

Dmitry Molchanov рекомендує цей магазин
10 червня 2019

Купив: Tronsmart WC1T (WC1T 1*USB QC 3.0) 116395, Замовлення №163791-1

Магазин расположен в пешей доступности от метро Вирлица, на здании большая вывеска магазина, при входе в здании всюду развешаны указатели до второго этажа, очень грамотно и заметно расположены. Продажа прошла быстро, без лишних вопросов. При заказе не забудьте взять наличку, терминала нет.
akaDemik рекомендує цей магазин
21 березня 2019

Купив: Ресивер наземного мовлення U2C T2 HD SE, Замовлення №160467-1

Вже не перший раз роблю замовлення в цьому магазині, достатньо кваліфікований персонал, який допомагає в разі запитань. Раніше необхідно була антена, зараз необхідно було придбати тюнер та антену, але після спілкування в менеджером, вирішив використовувати існуючу антену, тільки необхідно було докупити сплітер. Доставка НП пройшла без проблем, сьогодні замовив, завтра забрав у Чернігові