Виктор Жиров не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2023

Купив: Автомобільний зарядний пристрій з FM трансмітером Baseus Wireless MP3 Bluetooth Car Charger T typed , Замовлення №222662211

перед замовленням зателефонував до колцентру запитав, скільки коштує доставка Новою поштою, оператор відповів, що якщо післяплатою, то близько 100 грн, а якщо оплата онлайн, то 65 грн. Я погодився на онлайн в підсумки оплата Новою поштою 95 грн.
номер замовлення мені не вказали
13 грудня 2023 Відповісти
Після мого відгуку зі мною зв'язався приставник магазину, пояснив мені, чому сталося нерозуміння і повернули мені різницю в грошах за посилку новою поштою. Дякую.
14 грудня 2023 Відповісти
Константин Гайдук не рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Хотів купити: Baseus GaN2 Lite Quick Charger 65W USB-A-C White (CCGAN2L-B02), MECHANIC iCharge 8P 7xUSB-A+USB-C 60W PD/QC3.0 Blue/Yellow, Навушники без мікрофону Knowledge Zenith AS16 Black, Флешка Kingston 512 GB DataTraveler Max USB 3.2 Gen 2 (DTMAXA/512GB)

Юрій Н не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 з тачскріном і рамкою, оригінал, Black

Не рекомендую замовляти в AKS. 4 грудня зробив замовлення за номером 149316, сьогодні вже 8 грудня, і товар не відправлено. В середу виявилось, що товар з дефектом, скол. Втрата часу та нерви.
Victoria Zaltsman не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Акамулятор, Акамулятор та зарадне на нокиа, Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №69357897

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Игорь Чумак не рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Дисплей для планшету Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705F 10.1 з тачскріном, оригінал, Black, Замовлення №#136588

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Повернув товар, ніхто не забирає вже п'ятий день, гроші зависли, клієнт невдовольний, не рекомендую в жодному разі, безвідповідальні!
Wikand3 не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Кабель USB Cablexpert Magnetic USB Type-C Cable White (CC-USB2-AMUCMM-1M)

Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Ми отримали Ваше повернення з геть розірваним упакуванням, при вказаному дефекту товар передається на розгляд Сервісного Центру виробника. І розглядаться до 14 днів. При завершенні рішення від Сервісного Центру виробника з Вами зв'яжються та уточнять реквізити для повернення коштів чи заміну за Вашим побажанням
У магазині АКС(замовлення 131917) придбав кабель USB Cablexpert Magnetic Type-C Cable White (CC-USB2-AMUCMM-1M). Товар не відповідав своїм характеристикам - немає функції швидкої зарядки, проста зарядка працює-не працює, немає обміну даними з комп'ютером. Повернув товар у магазин, чекав більше місяця, надіслали товар назад із такими ж проблемами!
27 січня 2024 Відповісти
Servicesmashs не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Клавиатура для ноутбука Dell Vostro 3300 3700 (KB310777) PowerPlant, Замовлення №135064

Григорій Піртахія рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Мультиметр цифровий UNI-T UT-123D UT123D, Замовлення №137413

Купив в цьому інтернет-магазині мультіметр. Замовлення підтвердили протягом двох годин. За п'ять днів отримав покупку у пункті видачі. Співробітники були чемні у спілкуванні. Дякую!
Serg Klim не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Poko m4pro, Замовлення №4

Купив екран на телефон, нерабочий, обмін робити не хочуть, вигадують причини,що він був вже битий і т.д.Дуже не рекомендую
Відповідь представника «AKS.ua»
Доброго дня! Надайте, будь ласка, номер замовлення чи номер телефону, за яким робили замовлення, щоб розібратися в даній ситуації.
0677891634, за цим номером був заказ
8 грудня 2023 Відповісти
Анатолий Буренков не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Шлейф Google Pixel 4 XL с разьемом зарядки и микрофоном, Original, Замовлення №115618

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару