Коля Чувік не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 грудня 2022

Хотів купити: RX 6800 XT 16 GB

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Магазин з жахливим обслуговуванням який буде вимагати гроші без гарантій на відправку товару
Проблему по оплаті вирішено!
16 грудня 2022 Відповісти
Illia Ivanenko відповів на коментар Коля Чувік
як вирішино?
10 січня 2023 Відповісти
Berya рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power Share C20QC 1xUSB-C, 2xUSB-A, PD18W, QC3.0 20000mAh B, Замовлення №64239

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Рано вранці замовив, за кілька годин, на початку робочого дня передзвонили, підтвердили наявність, актуальність вартості, запросили приїхати за замовленням. Протягом дня ціну було змінено, але мені віддали без будь-яких питань за ціною, актуальною на час замовлення. Товар новий, із пломбами виробника. Дякую, раджу тут замовляти.
Oleh Darmohray рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: SAMSUNG 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW), Замовлення №63459

Зразу після замовлення на сайті зі мною зв'язався менеджер, підтвердив, що товар в наявності, та ціна актуальна(найнижча зі всіх перевірених мною магазинів) надали реквізити для оплати і швидко відправили. Товар прибув добре запакованим, без пошкоджень упаковки Рекомендую
7 лютого 2023 Відповісти
Alex Zippen рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 вересня 2022

Купив: Kingston SSDNow A400 240GB, Замовлення №63326

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Было небольшое недорозумение, но руководство приняло меры и оно было устранено
odyniznas рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: Материнська плата ASRock H510M-HVS, Замовлення №63208

Швидка відправка, чудове пакування, наявність потрібного товару, низька ціна товару, повна передплата .. магазином задоволений, купую у них неодноразово .. респект!!
xarlag рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Процессор l3 10105f

Заказал через сайт процессор, оперативку и ssd , перезвонили подтвердили наличие и цену, оплатил . Отправили заказ в тот же день. На весь полученный товар гарантия 36 месяцев. Рекомендую.
Игорь Шкрябин рекомендує цей магазин
6 вересня 2022

Купив: Ssd Burst Elite 480GB

Skoropadskaya рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Миша Logitech G102 Lightsync USB Black (910-005823), Замовлення №62963

Магазин дуже швидко виконав замовлення! 21.08 було замовлення зроблено, 23.08 вже отримала посилку. Відправка була в той же день. Гарна ціна була порівняно з іншими інтернет-магазинами. Чоловік дуже задоволений мишкою. Працює ідеально!
7 лютого 2023 Відповісти
atticat не рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Хотів купити: Logitech MK270 Wireless Combo

Сподобалося: відповідність ціни, наявність

Перешёл на сайт, позвонил, пробую заказать, мне говорят: "У нас по телефону заказы не оформляются, делайте сами через сайт". Кайф, ок. Спрашиваю за доставку, оказывается они требуют полную предоплату перед отправкой наложенным платежом(товар стоит больше 1000 грн). Знаете, как для магазина с 19 отзывами, работа с клиентом у вас хромает. С полной оплатой вообще не понимаю, чем могут быть обусловлены такие требования. Вы не хотите чтобы я мог осмотреть товар перед оплатой?
Відповідь представника «UTC- комп'ютерний магазин»
Здравствуйте! Ваш вопрос решим сейчас. Просьба с нами связаться. Просим прощения за неудобства.
так есть же наложеный платеж, не?
7 вересня 2022 Відповісти
Сделаем
8 вересня 2022 Відповісти
Что б еще и НП заплатить за пересылку денег?
5 листопада 2022 Відповісти
Андрей рекомендує цей магазин