Каталог товарів
Київ
UA

Сухий корм для кішок Hill's Prescription Diet Feline j/d Joint Care 2 кг (6135)

Характеристики
Сухий корм для кішокКлас: супер преміумСерія: лікувальнийВік: Молоді. Дорослі. ЛітніПорода: всі породи ... Дивитися усі
Опис
Якщо ваша кішка потребує лікувальному харчуванні через порушення травлення, тоді вам зможе допомогти такий лікувальний корм супер преміум класу, як Hill's Prescription Diet Feline i / d. Добре збалансована формула і правильно підібрані інгредієнти роблять Hill's Prescription Diet Feline i / d відповідним для всіх порід кішок, при цьому він здатний замінити повноцінний раціон, дозволяючи підтримувати здоров'я при розладі травлення. У ньому міститься велика кількість антиоксидантів, що робить його ефективним у нейтралізації вільних радикалів. Крім цього такий корм як зовні, так і за смаковими якостями привабливий для котів, викликаючи у них здоровий апетит. З Hill's Prescription Diet Feline i / d ваш чотириногий друг швидко відновить сили і здоров'я, буде радувати вас грайливим настроєм і приємним муркотіння.
Написати відгук про товар
Про товар

Характеристики

Товар додано: вересень 2011 р.
Бренд: Hill's
Тип: Сухий корм для кішок
Клас: супер преміум
Вік: Молоді; Дорослі; Літні
Порода: всі породи
Серія: лікувальний
Властивості
Турбота про суглоби: є
Основні інгредієнти: Курка Злаки, м'ясо та похідні тваринного походження, екстракти рослинного білка, олії та жири, похідні рослинного походження, мінерали, молюски та ракоподібні.
Упаковка, кг: 2
Додатково: Клінічно доведено покращення рухливості лише за 30 днів! Корм з правильним балансом поживних речовин та спеціальними омега-3 жирними кислотами. • Клінічно доведено допомагає котам легше ходити, бігати, грати та підніматися сходами, ви побачите різницю через 28 днів • Допомагає вашій кішці краще ходити, бігати та грати, заспокоюючи хворі суглоби та зберігаючи здоровий хрящ. • Допомагає підтримувати суглобовий хрящ завдяки високому рівню DHA (спеціальної жирної кислоти омега-3 з риб'ячого жиру), глюкозаміну та хондроїтину сульфату з природних джерел.
Характеристики Hill's Prescription Diet Feline j/d Joint Care 2 кг (6135) та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).
Експертні поради щодо вибору товарів Корм для котів