Geo1045 рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: пускозарядний пристрій , Замовлення №8140

Замовив пристрій на сайті. Передзвонили, підтвердили наявність товару, наступного дня після обіду привезли. Купував тут уперше. Все відбулось як я і очікував. Пристрій в упаковці - перевірений, гарантіка і чек. Раджу цей магазин.
Тата Козак рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Розсувна драбина Intertool LT-1005, Замовлення №8133

Товар був у наявності, не довелося чекати. З ранку подзвонила, ввечорі зробили доставку. Пішли на зустріч заміряли і підтвердили габарити. Дякую.
Aleksandr “BAMBUK” Ostapenko не рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Хотів купити: Гайковерт Intertool PT-1101, Гайкокрут Intertool PT-1101

Два дні не можуть доставити товар на магазин. Дозвонитися неможливо, якщо беруть слухавку, то кажуть "Дізнаємось інформацію і перетелефонуємо", ніхто так і не передзонює...
Станислав Гордеев не рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Хотів купити: Бензиновий генератор Oleo-Mac OM LINE PZU 65E DCS (OO-OTHPZU65E)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Потребовали предоплату 100%. Оговорили срок поставки - 3 недели. Прошло 6 недель. Генератора - нет. Предоплату не возвращают. Звонки игнорируют.
Женя Попадюк не рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Хотів купити: Компресор макита, Замовлення № 7249

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Не рекомендую замовляти в інтернет магазині toolmarket сім днів протримали гроші і не відправили товар .НІ В ЯКОМУ РАЗІ не перераховуйте передплату будете довго телефонувати щоб її повернули це гачок на який вони заманюють клієнтів.
Игорь Потоцкий не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Стремянка intertool lt-1005, Замовлення №6174

Зробив передоплату за товар. Та другий день не можу дочекатися доставки за адресою у Києві. На мої дзвоники відповідають, що передзвонять. Так нічого і не відбувається. Робіть висновки.
Sahim не рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Хотів купити: Розсувна драбина KRAUSE Corda 3x9 (30399)

Вибрав магазин, намалював маршрут на авто щоб був логістичний, все підтасував під цей маршрут, щоб доїхати до них, телефоную їм а вони кажуть, що цього товару немає. А я витратив свій час через їхню недбалість. Не рекомендую.
sllawa не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 лютого 2022

Купив: makita MLS100N

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

зробив передоплату за товар,4900 грн,після того глухо!
Golandec рекомендує цей магазин
2 лютого 2022

Купив: Пила торцовочная makita Ls1018LN, Замовлення №4260

Был сделан заказ 29.01.22. сразу перезвонил менеджер договорились о доставке на следующий день. Доставили во время, товар новый с официальным гарантийным. Рекомендую.
1FoRze1 не рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Хотів купити: Scheppach dp55

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена не соответствует. Заказывал сверлильный станок Scheppach dp55 , цена заявленная на сайте 3764грн. После заказа и звонка менеджера оказалось что цена на их сайте неправильная и стоит он 4200грн. +436 грн неприятно. Заказывать не стал.
Відповідь представника «TOOLMARKET»
Из-за нестабильности курсов валют цены изменяются постоянно. Приносим извинения за неувязку.