yura yasinskiy рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Nikon) VEN6028N, Замовлення №Б/Н

Дуже компетентні менеджери. Дали розгорнуту консультацію, все пояснили. Я зміг діагностувати товар в магазині. Рекомендую цей магазин.
Дмитро рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Sony a7C Body Silver, бездзеркальний фотоапарат Alpha a7C body Silver (ILCE7CS), Замовлення №51765

Купую в цьому магазині з 2011 року. Дуже задоволений відношенням до клієнта. Зробили можливим забрати замовлення навіть у вихідний день та у випадку коли звернувся по гарантії все вирішили з уважністю.
Яна Костенко24 рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS R body (3075C065), Стандартний об'єктив RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №51528

Мені дуже сподобалось обслуговування, консультант старався зі мною розмовляти українською мовою, хоч видно було шо йому зручніше російською.
telek рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: B+W skylight 62, Замовлення №51416

Беру в цьому магазині рідко в силу специфіки направленості магазину і моїх потреб. Проте коли б не бралося в магазині товар - чи тепер чи 5,10,15 років тому, він завжди був оригінальний і високої якості. Сам магазин відповідає за доставку і оплату товару - мені збирали позиції з різних кутків (своїх філій) України. Але все зібрали, надіслали в оговорені строки. Поки контрафакту не було помічено - все на висоті Дякую магазину за сервіс.
Вячеслав Ратинський рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат Z7 II Body (VOA070AE), Замовлення №51465

Рекомендую цей магазин. Усе зручно, вчасно і без підводних каменів. Продавці ввічливі і зацікавлені у допомозі. Товар був в наявності, ціна співпадала, проблем з оплатою не було.
masha2006 рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS R10 kit (RF-S 18-150mm) IS STM + Mount Adapter EF-EOS R (5331C029), Замовлення №202930

Сподобалась допомога по телефону при формуванні замовлення: камера, пам'ять, штатив, освітлення, ... Оплата по безготівковому розрахунку - без проблем, усі необхідні документи були оформлені. Рекомендую!
Andrew Heist рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат EOS M50 Mark II kit (15-45mm) IS STM Black (4728C043), Замовлення №51278

Volodya Koval не рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Акумулятор NP-W126S (16528470), Стандартний об'єктив XF 23mm f/1,4 (16405575), Стандартний об'єктив XF 56mm f/1,2 R (16418649), бездзеркальний фотоапарат X-S10 body (16670041), Замовлення №51005

Зателефонував в магазин, запитав про наявність товару. Прийшов купити фотокамеру - сказали, що продали вчора!!!! Забрали у мене час та спортили настрій. Маленька брехня породжує велику недовіру!!!!!!
14 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «АВС-Фото» відповів на коментар Олег Мишулин
Доброго дня! Ви напевно нас із кимось переплутали! Ні в Київському магазині, ні в Дніпрі – такої ситуації вчора не було) Який номер вашого замовлення?
15 вересня 2023 Відповісти
es рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Фільтр Marumi 72mm ND8X, Замовлення №000198632

Спокійний привітний персонал. Брав об'єктив Sigma AF 18-35mm f1.8 для Canon. Напевно, це практично зараз єдине місце, де товар був в наявності і можна було прийти оглянути і потестити покупку. Об'єктивом задоволений, плюс порадили непоганий ND фільтр. Короче кажучи, однозначно рекомендую)
Dimich Pro рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Об\'ектив pentax DA HD 70mm f /2.4 limited Black, Замовлення №C000198521

Рекомендую магазин, все очень клиентоориентированы и всегда помогут с выбором, в общем, все пять звезд