Ціна збігалась із заявленою на hotline
Gola Golka рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Постільна білизна полуторна та плед, Замовлення №101400

Чудовий сервіс, хлопці допомогли обрати те що саме мені потрібно та відправили того ж дня. Якість супер. Тепер буду замовляти тільки тут
selenick рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Підковдри і простирадла, Замовлення №93413

За день замовлення було готове Якість хороша
Любовь Бутова не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Одеяло ватиновое зимнее полуторное, Замовлення №85019

Вес одеяла соответственно и сезонность не соответствует заявленной на сайте. Указан вес полуторного одеяла 3,5кг по факту 2,2кг (то есть практически половины указанного веса нет). Оформив заказ с доставкой УП сумма заказа была 466грн., но потом магазин сам, без согласования со мной добавил +15грн за упаковку. Сплошной обман.
TylerTruman_ рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Двойной постельный комплект МІ0028, Замовлення №N66413

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару

Наталия13579 не рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: Матрас ватный 190?80 standart (чехол бязь), Замовлення №58192

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Наталія 61 не рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Roman Filippovskiy не рекомендує цей магазин
16 вересня 2021

Купив: Комплект постельного белья Эней-Плюс МИ0025 Евро Черный

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Тарас Гутянский не рекомендує цей магазин
21 серпня 2020

Хотів купити: 1 Еней-плюс Простынь на резинке В0001 (180х200), Замовлення №40894

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Заказ приняли, связались по телефону в тот же день, через четыре дня заказ отменили
Евгения Гордейчук рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Купив: Двойной постельный комплект Р0097, Замовлення №39935

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Замовляю вже в друге на сайті виробника. Вперше замовляла окремо півковдру, цього разу повний комплект. Задоволена спілкуванням з менеджером, порадив доставку кур'єром та без проблем вніс зміни у замовлення. Постіль чудової якості, рекомендую.
Петро Кос рекомендує цей магазин
28 лютого 2020

Купив: Підковдра ПП0011

В інтернеті дуже небагато магазинів де можна замовити підковдру окремо у розмірі 220х240. Зазвичай тільки комлпектами і ніколи з підковдрою такого розміру! Дуже зручно що можна окремо набрати необхідні тобі елементи постілі окремо у бажаних розмірах! Чудовий магазин та якість товарів. Рекомендую!