Ціна збігалась із заявленою на hotline
esthetic не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023 р.

Хотів купити: Трюковий самокат Globber GS 720

Ціна на hotline не відповідає дійсності. І таких позицій я бачив декілька.
Представник магазину «pampik.com»
Добрий день! Нам прикро, що інформація за ціною не оновилась коректно, але ми жодним чином не впливаємо на ціни, що вказані на інших сайтах. Зверніться, будь ласка, до менеджерів сайту Hotline, можливо вони зможуть виправити помилку. Всі актуальні ціни Ви завжди можете переглянути на нашому сайті.
2 вересня 2023 р. Відповісти
Дмитро не рекомендує цей магазин
31 серпня 2023 р.

Хотів купити: Самокат Globber Go UP Foldable Plus Lights, пастельно-синій (743-200), Міський самокат Globber Go Up Foldable Plus Lights Pastel Blue (743-200)

Представник магазину «pampik.com»
Добрий день, Дмитре! Нам прикро, що інформація за ціною не оновилась коректно, але ми жодним чином не впливаємо на ціни, що вказані на інших сайтах. Зверніться, будь ласка, до менеджерів сайту Hotline, можливо вони зможуть виправити помилку. Всі актуальні ціни Ви завжди можете переглянути на нашому сайті.
2 вересня 2023 р. Відповісти
Stas2000 рекомендує цей магазин
28 червня 2023 р.

Купив: Пеленатор Cebababy Basic line Мишки на рыбалке, 50x70 см, белый (W-203-004-100), Замовлення №9277221

Замовив пеленатор Cebababy Basic line Ведмедики на рибалці, 50x70 см. Доставка вчасно, все згідно замовлення. Рекомендую магазин, широкий вибір товарів, класні ціни.. В це замовлення поклали в подарунок Крем Bubchen. Дуже задоволений.Рекомендую.
Відповідь представника «pampik.com»
Дякуємо за змістовний відгук! Зробимо все можливе, щоб наступні покупки були такими ж приємними!
Юлия Зиньковская рекомендує цей магазин
28 червня 2023 р.

Купив: Конструктор LEGO City Полицейская погоня в банке, 915 деталей (60317), Замовлення №9264779

Дуже гарний магазин, з великим асортиментом і кращими цінами! Замовлення доставили в строк, ввічлевий оператор, дійсно тихий курьер! Конструктор дитині дуже сподобався! А ще, подаруночок до замовлення! Рекомендую, все сподобалось!
Відповідь представника «pampik.com»
Дякуємо, Юліє, за те, що поділились враженнями від покупки! Нам приємна Ваша довіра!
Катя Юсупова рекомендує цей магазин
2 травня 2023 р.

Купив: Peg Perego Primo Viaggio Lounge Mon Amour розовое золото (IMLO000000BA36DX19), Замовлення №#9202643

Дуже рада,що через hotline.ua знайшла даний магазин. Переживала за замовлення, бо замовляли перший раз, але консультанти одразу зателефонували і все вічливо пояснили. Зручна доставка кур"єром.
Представник магазину «pampik.com»
Доброго дня, Катерино! Щиро вдячні Вам за зворотний зв'язок! Ми почуваємось надзвичайно щасливими, коли можемо подарувати посмішку найкращим покупцям та їх малюкам ❤️
4 травня 2023 р. Відповісти
Zeusour рекомендує цей магазин
1 травня 2023 р.

Купив: Презервативи LifeStyles Ultrathin, латексні, 16 шт., Замовлення №8768331

Завдяки бонусній програмі, магазин був улюбленим минулого року, а зараз оплачувати доставку не дуже й вигідно виходить. Я дуже задоволений сервісом, обслуговування на високому рівні. Пакують товар надійно. Раніше ціни не встигали підтягнутися і можна було дешево придбати товар, залишилися лише приємні спогади! Рекомендую цей магазин!
Представник магазину «pampik.com»
Дякуємо, Zeusour, за Ваш відгук і довіру до нашого магазину ❤️ Сподіваємось, наступні покупки будуть приносити ще більше позитивних емоцій!
4 травня 2023 р. Відповісти
Alex рекомендує цей магазин
17 листопада 2022 р.

Купив: Прогулянкова коляска El Camino ME 1058 WISH Purple, Замовлення №8928467

дякую за дуже швидку доставку та ввічливого кур'єра
Відповідь представника «pampik.com»
Дякуємо, Alex, за зворотній зв'язок! Сподіваємось, що наступні покупки будуть такими ж приємними =)
Анна Яковенко не рекомендує цей магазин
18 липня 2022 р.

Купив: Снек, Замовлення №8726795

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Мой заказ 8726795 дата 15.07.2022 г приехал 18.07.2022 в заказе 33 наименование детского питания, снеки и печенье. Половину из них срок заканчивается через неделю? Скажите пожалуйста, мне ребенка что нужно накормить всем и сразу? Или как? Что мне делать потом через неделю с просроченным товаром?
Відповідь представника «pampik.com»
Добрий день, Анно! Дякуємо за зворотній зв'язочок. Нам прикро, що з товаром сталась така неприємна ситуація. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом для владнання цього питання.
Андрей Криштоп рекомендує цей магазин
17 червня 2022 р.

Купив: подгузники для взрослых - Seni Basic размер XL, 30 шт. в упаковкеКогда, Замовлення №20400284953959

Відповідь представника «pampik.com»
Дякуємо за Ваш відгук і довіру до магазину!)
Алевтина Саус не рекомендує цей магазин
19 лютого 2022 р.

Купив: Дартс, Замовлення №8457387

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

15 февраля написали, что отправили заказ. 4 дня уже доставить не могут. То ттн новый присылают, то говорят что посылка только что доставлена на нп, а приложение говорит об обратном. Хотя заказывала две посылки одновременно с одной проблем не было, а за другую сказки рассказывают.
Відповідь представника «pampik.com»
Доброго дня, Алевтино! Дякуємо за Ваш відгук. Нас засмучує той факт, що ми не змогли подарувати Вам позитивні емоції =( Бачимо, що посилочка вже відправлена і навіть отримана. Сподіваємось, що у нас ще видасться можливість зарекомендувати себе як магазин з відмінним сервісом!