Eugene_14 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Apple MacBook Pro 14'' M3 8-core CPU 10-core GPU 1Tb MR7K3 Silver, Замовлення №46660671

Johnny Mnemonic рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Наліпки на клавіатуру XoKo XK-KB-STCK-SM, Замовлення №47621502

Співробітниця на роботі попросила замовити на її клавіатуру наклейки з українськими буквами. Зайшов на Hotline і найдешевші та найбільше підходящі мені я знайшов у Comfy. Замовив, через два дні прийшла смс, що можна забирати, після роботи зайшов і забрав без жодних приколів, ще й бонуси якісь прийшли. В цьому магазині в мене завжди без приколів, а якщо і є якісь, то тільки приємні.
uN Un не рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція універсальна Bluetti 600W (EB3A)

Заказывали неделю назад данный товар, заплатили за курьерскую доставку. На следующий звонок из КЦ - простите, доставим не сегодня, а ждите ещё 3 дня. Суть отзыва в чём, не ведитесь на "доставим завтра". Если Вы без света сегодня и нужен он на завтра - комфи это не беспокоит. Сервис желает лучшего. Заранее планируйте свои возможности. Спасибо за внимание https://comfy.ua/ua/zarjadnaja-stancija-universal-naja-bluetti-600w-eb3a.html#feedback
Лариса Шестакова не рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Хотів купити: Підгузки для дорослих Dailee Підгузки Care Super Medium 30 шт

Потрібно підгузки розміру М, і дуже не приємно, коли витрачаєш час на пошук, знаходиш потрібний товар, переходиш в магазин, а там заявленого товару не має. Пропонують інший (менший) розмір.
aleks12 рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Купив: Пакет для сміття Frau Tau Black 60 л 20 шт, Засіб для видалення плям Vanish OXI ACTION ІНТЕЛЕКТ PLUS PINK 1 л , Засіб для ручного миття посуду Frosch Бальзам ZERO Аурум 500 мл , Пензлик кулiнарний Vincent 17 см (VC-1384) , Замовлення №55221753

master_li не рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція Anker 555 PowerHouse - 1024Wh 1000W (A1760311)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовляю зарядну станціі 2 шт і далі звонят і кажуть що на складі немає лише є залишки на магазинах. Тому треба ідти в найближчий магазин замовляти та оплачувати і лише після оплати вони буду робти переміщення на цей магазин. Тобто сплатіть за товар який ви не бачили - а довіряти цему магазину заброронено. НЕ РАДЖУ
dvizhok не рекомендує цей магазин
15 травня 2024

Хотів купити: Телевізор Hisense 65U8KQ, Телевізор Hisense 65U8KQ

Добрий день! Дякуємо, що залишили відгук. Якщо у вас є зауваження або побажання - звʼяжіться з нами у чат-боті @ComfyuaBot або на гарячій лінії 0800303505. З повагою, менеджер підтримки COMFY, Анна
16 травня 2024 Відповісти
Олександр Сокирко рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A04e 3/32GB Black (SM-A042FZKD), Замовлення №30042026

Рекомендую. Багато акційних пропозицій + приємний бонус до Дня народження.
Oleksandra10. не рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Ноутбук HP 15s-fq0016ua, Замовлення №31352040

LoneSamurai рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Hator Hypergang 2 USB 7.1 Black (HTA-940), Замовлення №28731348

Купив у січні, усім задоволен та ніяких проблем не виникло.