Сергей Питько не рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Телевизор Sony KD50X81JR

Владимир Грос не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Хотів купити: Сушильна машина Bosch WTG86401OE

Александр Токаренко не рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex ID 50-V

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Прислали не тот бойлер. Я его не принял. Думаю - ладно. Желание заказывать снова отпало, тем более, что никто сразу не перезвонил по поводу их оплошности. Прошло дней десять, позвонили с обвинениями , типа "чего вы бойлер вернули?". В своей правоте уверен на 111% Потому что, даже цена не совпадала. Отзыв писать не собирался, но после их звонка...)))
Kate Sophic не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Хотів купити: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1012D, Замовлення №018059

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказала электрогриль, сама на след день перезвонила после заказа, потому что продавец забыл перезвонить. Когда спросила о возврате и гарантии продавец начал говорить со мной нервно. Пришли к согласию по доставке. Ждала 3 дня. На 3ий день, когда должна была забирать товар, продавец написал, что его нет на складе. Почему нельзя было проверить это сразу в пятницу, не знаю? В итоге потеряла 3 дня
Ira6666 не рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Кофемашина Krups

Сделала заказ перед оплатой узнала наличие ! Проверили есть после того как оплатила товара не оказалось! Я ждала 10 дней обещали доставить по итогу вернули деньги на карту за -700 грн! На смс не отвечает ! Не рекомендую
Александр Конюхов не рекомендує цей магазин
2 липня 2021

Купив: Блендер Bosch 2650B

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не рекомендую, не тратьте время, деньги ,нервы. Заказ принял по телефону Сергей, по предоплате обещал отправить заказ в то же вечер, заказ отправлен через сутки . Заказ отправлен частным лицом из Ужгорода,отсутствует гарантийный талон на блендер, отсутствует накладная продавца. Не рекомендую продавца, не тратьте свое время, нервы, деньги
Golin не рекомендує цей магазин
13 лютого 2021

Купив: Витяжка вбудована Eleyus INTO 700 52 WH

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Все було добре заказ підтвердили по телефону, зробили накладну онлайн, а далі після кількох днів очікування так і не відправили, не сказавши причини, замовлення не було відправлено, накладна онлайн НП видалена
dimonqrz не рекомендує цей магазин
25 листопада 2020

Хотів купити: Пральна машина автоматична Bosch WAJ20170UA

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цни не відповідають реальності. Пральна машина автоматична Bosch WAJ20170UA
Дякую за відгук,теж хочу купити стіралку(хотів) в цьому магазині ТЕПЕР НЕ БУДУ
14 січня 2021 Відповісти
RusNikan не рекомендує цей магазин
22 вересня 2020

Купив: Спліт-система Daiko ASP-H09INX

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару

Кардаш Руслан не рекомендує цей магазин
21 вересня 2020

Купив: Витяжка

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

На сайті вказана безкоштовна доставка, а відправляють за рахунок покупця.