Алексей Ковалевский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
Вчора

Хотів купити: Витяжний вентилятор Blauberg Eco Platinum 100

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Магазин вимагає передоплату.
Відповідь представника «RECOND.UA»
Доброго дня. Вкажіть будь ласка номер Вашого замовлення або останні 4 цифри телефону з якого Ви телефонували.
Алексей Ковалевский
На модерації
1840 вашого менеджера звати Сергій. На сайті я вказав варіант розрахунок готівкою при отриманні, але ваш менеджер почав вимагати передоплату. Не раджу іншим покупцям звертатись до вашого магазину.
Вчора Відповісти
Sapak рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VERITAS (GEN VI) CH-S24FTXQ2-NG, Замовлення №1950

Приємно, коли від співпраці з компанією отримуєш лише позитивні емоції! Дякую Вам і побільше задоволених і вдячних клієнтів!
Nick Mirks рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HAV/N8_22Y, Замовлення №№5500

Якісна консультація згідно запросу. Швидка відправка, повна комплектація. Повністю закрите питання по кондиціонеру.
Steave Rayvon рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Steatite Cube WI-FI ES-VM 150 S4 C2 WD (2400W) white (871232), Замовлення №001

Дякую магазину за гарну ціну і кур’єрам за доставку на 5-й поверх!
A Studio рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 050 D400S-3E-CW (841331) подробнее: тут, Замовлення №15

Якісне обслуговування. Конкурентна приємна ціна. Непоганий фідбек від продавця. Рекомендую.
Krystian Kowal рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Neoclima Therminator 3.2 NS/NU-09EHXIw1, Замовлення №5225

Олександр_М рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №№забув

Юлия Юрчик рекомендує цей магазин

Купив: Осушувач повітря MYCOND Worker 50, Замовлення №20400377238038

Рекомендую магазин, професійна консультація, відправили вчасно, все працює, покупкою задоволені
alexander_ch рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Бойлер Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC, Замовлення №000001551

Сервісом задоволений. Все було за гарною ціною, оперативно та якісно. Рекомендую цей магазин
Наталия Долга рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS/SRC50ZS-W, Замовлення №3010

Приємно вражена сервісом,який зараз рідко можна зустріти серед магазинів побутової техніки.Після замовлення товару ,наступного дня мені відправили омріяний кондиціонер НП. Все супер!Рекомендую!!!