aavuso не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 травня 2023

Хотів купити: Мікрофон петличний/ для смартфонів/ для ПК BY-DM20

Я замовив цей мікрофон у Chako, але по пошті прийшла підробка, без голографічної наклейки. Тому я відмовився від отримання та повернув посилку.
Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня! Дуже шкодуємо, що через недостатність інформації Ви зробили зовсім неправильний висновок про справжність продукції марки BOYA в нашому магазині. Поспішаємо повідомити Вам, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробником BOYA і офіційно імпортуємо їх продукцію на територію України. Щоб підтвердити цю інформацію Ви можете звернутися з запитом на сайт виробника за цим посиланням https://www.boya-mic.com/contact Щодо голографічних наклейок поспішаємо повідомити Вам, що продукція BOYA не завжди супроводжувалася голографічними наклейками на пакуванні. Більш ранні поставки містили наклейки іншого дизайну, який не мав виражених голографічних елементів, але мав спеціальне покриття і код, за яким можна було ідентифікувати автентичність продукції. Зокрема на сайті виробника не вказано, що єдиним підтвердженням автентичності продукту є голографічна наклейка. Натомість пропонується робити перевірку виключно за кодом або серійним номером. Детальніше можете почитати тут https://www.boya-mic.com/serialNumberQuery Виробник Boya зараз динамічно розвивається, розробляє нові продукти, а також регулярно змінює дизайн і стиль упаковки. Але в будь-якому випадку це завжди оригінальна, автентична і якісна продукція. Сподіваємося, що допомогли Вам розібратися в ситуації і змінити Ваше хибне враження.
Vladimir Bezrukov рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: canon rf 100-500

Магазин веде бізнес за правилами чесної гри.
Akiraigo рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: 7Artisans 60mm f/2.8 mark II (Sony E), Замовлення №20834

Сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Плохо что не отправляют наложним платежем и сума товара вышла больше и магазин работает Пн-Пт: 09:00-16:00
Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня. Сума платежу виходить дещо більшою через комісію банку, яка доплюсовується під час переказу коштів. Вартість ж товару залишається без змін. Щодо роботи офісу, то це вимушений крок на час воєнного стану. Як тільки буде можливість поновити роботу в повноцінному режимі - ми обов'язково це зробимо.
Чеслав Лозовский рекомендує цей магазин
9 травня 2022

Купив: sigma 24-70 dg dn sony e

Покупаю у хлопців товар вже зо три роки і ніколи до них нарікань не мав. Навіть коли один раз товар попався з заводським дефектом- зразу відправив назад та його замінили на такий самий, не зволікаючи на паперову тяганину. Ціни приємні, обслуговування дуже якісне та швидке. Рекомендую
Відповідь представника «Chako.ua»
Вітаємо, Чеславе! Дякуємо Вам за хороший відгук. Ми завжди стараємося, щоб всі наші клієнти були задоволені роботою з нашим магазином. Будемо раді бачити від Вас нові замовлення)
PetrSh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 липня 2021

Купив: Lens 7Artisans 25mm f1.8 Fuji(FX Mount)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Продавец на сайте предлагает отправку товара на условиях наложенный платеж. После заказа, перезвонил менеджер и сказал что они не отправляют товар наложенным платежом. Жаль что не прочитал комментарии о данном магазине ранее где такая же жалоба поступала уже не раз. Крайне не рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня, Петре! Дякуємо Вам за відгук. Наразі ситуація така, що всі об"єктиви 7artisans, а також іншу оптику вартістю понад 6000 грн. ми не відправляємо з оплатою при отриманні. Причина - дуже часто наші замовники не забирали ці товари з Нової пошти, а ми, як відправники, змушені були оплачувати доставку посилок в обидва боки своїм коштом. Зокрема і Ви не забрали Ваше перше замовлення в нашому магазині за номером 19007, яке Ви зробили 30 травня 2021 року ввечері і яке було максимально оперативно відправлене Вам наступного ж дня. Посилка від Вас повернулася. Зважаючи на те, що такі випадки були непоодинокі, нами було прийнято рішення тимчасово обмежити відправку товарів так званим наложенним платежем. Просимо зрозуміти нас правильно. По передоплаті відправляємо будь-який товар в будь-яку точку України без жодних застережень. Наразі Ваше замовлення за номером 19240 Ви вже оплатили, дякуємо. Сьогодні Ваша посилка буде Вам відправлена. Сподіваємося, що придбаний об"єктив буде радувати Вас хорошою роботою і Ваше портфоліо поповниться чудовими фотографіями. Вітаємо з Днем Фотографа)
Aleх не рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Хотів купити: Макрооб'єктив 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO, Замовлення №N18685

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Ярослав Раднюк рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Tamron AF 17-28mm f/2,8 Di III RX

З 2012-13 року купую 90% фототехніки з магазину Chako.ua. і онлайн і коли заїжав по справах в Львів - офлайн теж. Маю вже карту клієнта, і по ній ще й знижку роблять. Завжди допомагають підібрати правильно товар, особливо коли тільки починав займатись - дуже допомагали в підборі фільтрів, акумуляторів. Рекомендую!
vladymir.popov рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: під кенон, Макрооб'єктив 24mm f/14 2X Macro Probe

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Хороший магазин для фотографів у Львові, рекомендую
Roman Chytyrbuk рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат EOS M100 kit (15-45mm) IS STM Black (2209C048)

Купував фотоапарат цей у серпні, спокусила досить низька ціна. Менеджер по телефону розповів все про апарат, допоміг підібрати аксесуари(сумочку, карту памяті, захисний фільтр та штатив), посилка приїхала вчасно, так як домовлялися, товар гарно запакований. У перший день я почав переживати, що шось не так з обєктивом, адже він стукав при ходьбі, але мене в магазині заспокоїли, що це особливість обєктиву зі стабілізацією. Одним словом, я задоволений.
KoKoS не рекомендує цей магазин
31 серпня 2020

Купив: Fuji XC 35mm

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня. Нам дуже шкода, що сталося таке прикре непорозуміння. Але хочемо внести ясність в ситуацію і представити її з нашого боку. Отже, наш магазин дійсно отримав від Вас замовлення. Товар ми мали в наявності і одразу як ми замовлення оформили ми перетелефонували Вам для обговорення всіх деталей покупки. Щодо тихого голосу - на жаль, ми не можемо відповідати за якість мобільного зв"язку, інколи він дійсно буває не найкращий. І в цьому питанні ніякого злого умислу з нашого боку точно не було. Так, ми дійсно повідомили Вам, що не можемо відправити Ваше замовлення післяплатою через Нову пошту. Це у нас тимчасове явище, пов"язане з неврегульованими технічними питаннями з перевізником. Ми щиро сподіваємося, що в найближчий час все врегулюється і ми відновимо співпрацю з перевізником в повному обсязі. Ми запропонували Вам два альтернативні варіанти оплати Вашого замовлення (на картку Приватбанку або на розрахунковий рахунок нашого ФОП). Обидва ці варіанти є досить вигідними, адже значно дешевші в сенсі комісійних платежів. Вам ці варіанти не сподобалися і наш працівник почув від Вас таку фразу, що, мовляв, якщо ми не відправимо Вам замовлення післяплатою, то Ви будете звертатися до поліції і скаржитися на шахрайство з боку нашого магазину. Хоча жодного шахрайства з нашого боку вчинено не було. Ми пропонували Вам цілком легальні і безпечні способи оплати, які практикуються повсюдно при розрахунках за товари. Так, Ваші слова були дійсно схожі на шантаж, хоча допускаємо, що ми помилилися і Ви зовсім не це мали на увазі. Щодо Вашої претензії, буцім ми не маємо жодних рахунків і адреси як юридичної особи - поспішаємо Вам повідомити, що наш інтернет магазин працює цілком в правовому полі і зареєстрований як ФОП, з конкретною фізичною адресою, номером телефону, рахунком в банку та іншими атрибутами, передбаченими законами України. Відповідно, ми готові були надати Вам офіційний рахунок для оплати, який зобов"язує нас відправити Вам товар одразу після отримання коштів. Такий варіант Вас, однак, не влаштував. Наголошуємо, що нам дуже прикро через те, що через технічні моменти, ми не могли оформити для Вас відправку з післяплатою. Але, на жаль, не всі речі залежать виключно від нас. І наостанок - якщо з якоїсь причини Вас не влаштовують умови покупки у нашому магазині, Ви вільні в будь який момент скасувати замовлення. Ми не змушуємо Вас здійснювати покупку. Ви маєте право обирати де і як Вам купувати необхідні Вам речі. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам гарного дня.
Какой шантаж? То что я ответил почему, я должен желать кому то предоплату? или то что я указал - что у вас магазин не внушает доверия, так как отзывы о вас очень плохие, и указал лишь на то что у вас на сайте нигде не указанно эта информация.. зачем же вы тогда обманывайте людей??? Это вы считайте шантаж? Всем буду говорить и рассказывать за ваш магазин!
11 вересня 2020 Відповісти