Ukraine рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Hobot R3, Замовлення №15871

В 18:45 оформив замовлення, протягом хвилини отримав дзвінок з магазину, відправку зробили в той самий день. Наступного дня товар вже був у мене. Дякую магазину за якісно організовану роботу.
Алина Малина рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Робот пилосмок Hobot Legee D8, Замовлення №№13709

Зателефонував в цей магазин у неділю щоб уточнити наявність товару. Як і всказано на сайті пилостмок був в наявності. Менеджер сказав що відправка буде в понеділок. Оформив замовлення через сайт, обравши оплату частинами. В понеділок моє замовлення було відправлене і у вівторок о 9 ранку посилка вже була в моєму відділення. Покупкою та магазином задоволений на 100%. Всім рекомендую .
Ярослав Сухоруков рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням HOBOT Technology Legee D7, Замовлення №13394

Ввечері замовив робот-пилесос зранку він вже був у мене, має українську локалізацію, заплатив в рострочку від моно, все швидко та зручно, рекомендую
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Ярославе! Дуже дякуємо за приємний відгук та високу оцінку нашої роботи! Гарного вам дня)
Ирина Ганжа рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Робот пилосмок Xiaomi Dreame L10s Pro, Замовлення №12691

Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Ірино! Нам дуже приємно, що ви високо оцінили наш магазин, бо ми прикладаємо багато зусиль для підтримки сервісу на високому рівні) Дуже дякуємо вам за чудовий відгук! Гарного вам дня)
ПономаренкоКоля рекомендує цей магазин
12 січня 2022

Купив: Робот-пылесос iRobot Roomba i7

Придбали тут у квартиру робот-пилосос iRobot Roomba i7. Вибирали з кількох моделей та за описом на сайті ця сподобалася трохи більше. Після розмови з продавцем та його консультації у своєму виборі ми визначились остаточно. Усі документи були на місці, включаючи чек та гарантійний талон.
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Миколай! Вибір роботів дуже великий, через що інколи дійсно дуже складно підібрати саме ту модель яка підійде під ваші умови. Проконсультувавшись з нашими спеціалістами, ви можете бути впевненими що підібрана модель підійде ідеально саме для вас. Всі роботи в нашому магазині офіційні та мають усі необхідні документи.
Serg Grig не рекомендує цей магазин
8 грудня 2021

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D9 PRO (RLS5-BL0)

На общей выборке стоит цена 9999 https://hotline.ua/bt-roboty-pylesosy/dreame-d9-pro-rls5-bl0/ При переходе на сайт по кнопке - Купить - цена гораздо выше - 12499 https://smartrobot.com.ua/products/dreame-d9-pro
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Сергій! Дуже дякуємо вам за те, що ви звернули на це увагу та повідомили нас. Після змін цін на хотлайні вони деякий час проходять перевірку, через що на нашому сайті вони оновлюються більш оперативно. На цей час усі ціни перевірені та відповідають дійсності.
Алиев Инокентий рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: HOBOT-2S

Якісний робот для миття вікон, миє швидко, добре натирає. Дуже простий у використанні, керування через пульт дистанційного керування. Покупкою задоволений, сервісом магазину теж.
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! На цей час HOBOT-2S дійсно найсучасніший робот для миття вікон, з мінімальним мертвими зонами у кутах (всього 1 см), та зі швидкістю прибирання 1 м2 за 2 хв.
Забелин Дима рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням iRobot Roomba e5

Доставили робот пылесос выбранный в магазине быстро. Хотел именно эту модель для сухой уборки и чистки ковров. Работает пылесос без нареканий, отлично справляется. Рекомендую магазин с нормальными ценами и профессиональной техникой.
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за відгук! iRobot Roomba E5 ідеально підходить для невеликої квартири в яких є килими з невсоким ворсом! Тож ви зробили правильний вибір!
Ruslan Gorodovoy рекомендує цей магазин
27 жовтня 2021

Купив: Smart robot i3, Замовлення №37296

Класний пилосос для сухого прибирання, після покупки я перестав користуватися послугами домробітниці, т.д. пилосос ідеально справляється із цим завданням. хочу подякувати співробітникам компанії, які мені порекомендували дану модель і ще виписали на неї гарантію, дякую вам!
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня, Руслан! Дякуємо за відгук.
Тропынина Лиза рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Купив: Xiaomi Mi Robot Vacuum

Покупкой робота пылесоса довольна, безшумный, красивый, убирает отлично, как я люблю)). Благодарю за помощь с выбором модели . Доставка быстрая, отношение к клиентам отличное. Рекомендую!
Відповідь представника «SmartRobot.ua»
Доброго дня! Дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи!)