Сергій Івасюк рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Discovery Фляга ELITE FLY прозрачная / красный 550мл, Замовлення №4738

Чудовий магазин, сервіс на висоті. Покупкою залишився задоволений)
Дякуємо вам за відгук
Edward Brave рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: Ролики Flying Eagle F4 Raven Black (43)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Придбав собі набір (ролики + захист) для катання з доставкою Нова пошта. Персонал зв'язався швидко, а спілкування проходило доброзичливо. Я не був упевнений у підходящому розмірі тож мені пішли на уступку та надіслали відразу 2 пари на примірку, за що я дуже вдячний. А от реалізація сайту залишає бажати кращого. В цілому виглядає гарно але іноді виникають помилки при оформленні та реєстрації. На роликах катаюся уже місяць. До якості жодних нарікань. Магазин рекомендую
Дякуємо за такий відгук!
Егор не рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: Ось для роликов Rou

Відповідь представника «roliki.ua»
Приносим свои извинения за эту ситуацию. Менеджер виноват. Что касается объемного веса, то мы, к сожалению, никак не можем на это повлиять - его устанавливает НП, а не мы.
Дашкевич Андрей Николаевич не рекомендує цей магазин
18 серпня 2020

Хотів купити: Очки Cairn Skim Polarized 3 mat black-azure, Замовлення №1002296514

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Заказ был сделан 14 августа. Никто не перезванивал. Сегодня 18 августа, заказ не доставлен, статус заказа не известен. На сообщения в viber магазин не отвечает.