RockMan рекомендує цей магазин

Купив: Logitech G PRO X, Замовлення №:506456

В цілому все як звичайно, що стосується цього магазину, в позитивному сенсі. Отримав посилку, коробка була в занедбаному стану, але сама комплектація в гарному стані, без нарікань. Не перша купівля в тачі, все гарно, мене влаштовує. Стосовно поверненя проблем теж не було. Рекомендую цей магазин
Игорь Редько рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №503624

Зауважень немає, працюють добре
M a r I A N рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi mijia automatic Umbrella , Замовлення №505233

Купляв парасолю Xiaomi mijia automatic Umbrella.. хочу подякувати, за якісну, та практичну річ. Дуже вдячний цьому магазину за вчасну доставку, та за хороше обслуговування персоналу, за їх турботу.
Глеб Балаклеец не рекомендує цей магазин
Сьогодні

Хотів купити: Шурупокрут Bosch GSB 185-Li (06019K3100)

Alexander Mentyu рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Миша Logitech Lift for Business Graphite (910-006494), Замовлення №288216293

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Ми раді, що ви залишились задоволені та очікуємо, що насолода від покупок супроводжуватиме вас під час усіх майбутніх візитів до нашого магазину. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Завжди будемо раді бачити вас у нас!
Sergey Dorofeev рекомендує цей магазин
4 травня 2024 На модерації

Купив: мікрофонна радіосистема для смартфона Ulanzi UW-MIC 10P Lightning, Замовлення №505562

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Василий Сергеевич рекомендує цей магазин

Купив: Миостимулятор (електростимулятор) Beurer EM 59, Замовлення №77651

Гарне обслуговування, швидко відправили замовлення
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Василю! Ми від щирого серця вдячні вам за такий доброзичливий відгук. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших любих клієнтів, таких як ви. Ваші позитивні слова надають нам стимулу для подальшого розвитку та покращення. Бажаємо вам радісного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення!
Александр Барабаш рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC, Замовлення №506897

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!
Даниил Колодийчак рекомендує цей магазин

Купив: Мікрофон , Замовлення №505400

Товар приїхав вчасно, проблем з доставкою не виявлено. Товар приїхав цілий, оформлення замовлення швидке. Рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Дарина Олексієнко рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Red (MU-PC1T0R/WW), Замовлення №505569

Обслуговування чудове, всім задоволена
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Дарино! Ми безмежно вдячні, від самої глибини сердець за такий гарний відгук для нашого магазину. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших клієнтів, і ми дуже цінуємо вашу подяку. Бажаємо вам прекрасного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення за новими покупками!