Ціна збігалась із заявленою на hotline
25 лютого 2019

Купив: AC Electric ACEM-09HN1_16Y, Замовлення №3248

Сегодня заказал кондиционер в этом магазин, сегодня же привезли. Оперативно работают. Спасибо.
dalibude не рекомендує цей магазин
23 листопада 2018

Хотів купити: Телевізор Samsung UE43MU6102

На сайті товар є в наявності, разом зі схожими моделями, а в дійсності відсутні
Відповідь представника «50Герц»
Добрый день. Приносим свои извинения, не успели сегодня обновить прайс. Сейчас работаем над этой проблемой
8 жовтня 2018

Купив: Телевізор LG 43LK5900

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Покупка телевізора пройшла добре а головне швидко. Доставили на другий день після замовлення. Дякую.
17 травня 2018

Купив: LG 55UJ634V

15 травня 2018

Купив: Моноблок Ballu BPAC-07CE

3 травня 2018

Купив: Телевізор Samsung UE43MU6172

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Спасибо за поеративное обслуживание, а главное за то что телевизор доехал целым и невредимым)))
Сало Иван рекомендує цей магазин
3 травня 2018

Купив: Спліт-система Aircool G-10LHK

2 травня 2018

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool AWE 2322, Обігрівач ADAX VP1110 KT

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Асортимент хороший, доставка быстрая - все что мне нужно от интернет магазина есть на50Герц) Покупкой доволен.
Паша Индур рекомендує цей магазин
1 травня 2018

Купив: Спліт-система Electrolux Fusion EACS-09HF/N3

05.03.2018 заказал в этом магазине кондиционер Electrolux EACS-09HF/N3. Через 20 минут после заказа мне перезвонил менеджер и подтвердил наличие, а так же предоставил счет для оплаты. Оплату я перечислил в тот же день. На следующий день мне присла смска с номером ттн новой почты и еще через день я получил свой заказ в отделении.
26 квітня 2018

Купив: Телевізор Samsung UE50MU6172