vimev не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Хотів купити: Термокружка Zojirushi SM-SR48WA

Невідповідність вартості на +20%
Представник магазину «Thermos магазин термопосуды»
vimev, Добрий вечір! Ви праві, зараз є невідповідність цін між нашим сайтом та платформою Хотлайн. Оновлення зазвичай проходить раз на 4 години, а ми нещодавно були вимушені терміново зняти ціни Чорної п'ятниці із-за позиції компанії дистриб'ютора, яка передумала її проводити під час самої акції. Ми з'ясовуємо причини, але вимушені працювати саме в таких умовах. Можемо запропонувати вам знижку на інші бренди, навіть на їх акційну ціну, якщо ви підберете якусь альтернативу та назвете при замовленні свій логін.
24 листопада 2023 Відповісти
Максим Шостак не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Термокружка Tramp TRC-029-olive

Не сподобалося: відповідність умов оплати

вказано, що магазин працює з ПДВ, хоча після того, як витратив час та насобирав корзину товара - виявилося, що без ПДВ(((
Максиме, Доброго дня! Ми продаємо виключно оригінальний товар завезений офіційно в Україну. ПДВ включено у вартість роздрібного товару. Якщо ви хочете придбати товар від ТОВ, у рахунку буде відображена сума самого ПДВ.
26 жовтня 2023 Відповісти
Дуже цікаво. Я зателефонував вам, запитав про наявність та ціну. Потом запитав про виставлення рахунку з ПДВ - на це дівчина мені відповіла "на жаль, ми не працюємо з ПДВ". Після зауваження, що у вас в профілі на Hotline вказана можливість придбання з ПДВ - вон повторила, що ні, не працюємо. Все. Чи то треба пароль називати чи підморгувати? Я не знаю, але час витратив на підбір товару у вас в магазині і таке...
26 жовтня 2023 Відповісти
Григорій Піртахія рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Thermos 32-180 orange 1.8 л, Замовлення №568102

Купував різні термоси в цьому інтернет-магазині не одноразово(хоча чек знайшов тільки старий :) ). Кожного разу вдало, одного разу замовляв сьомого марта, доставили кур'єром восьмого марта. Продавці завжди були чемні та оперативні.
evgenKoVL рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0L TAT 4160.000, Замовлення №Не помню

Современный магазин, приветливый персонал, быстро оформляют и доставляют заказ. Рекомендую
izon рекомендує цей магазин
19 лютого 2022

Купив: Термокружка Stanley Classic Trigger-Action Travel 0.35 л Hammertone Green (6939236382779), Замовлення №168167

Итак покупал термокружку Stanley Classic Trigger-Action Travel 0.35 л Hammertone Green (6939236382779). Заказ в магазине был на следующий день. Забрал через три дня. Без проблем. Но, увы, фирменного бело-оранжевого гарантийного талона Stanley у них нет. И как будет осуществляться заявленная гарантия в 25 лет - непонятно. Можно покупать, если вы согласны, что гарантия весьма сомнительна.
Ludmila Yurchenko рекомендує цей магазин
7 вересня 2021

Купив: Термос 0,9 л, Замовлення №133675

Товар прийшов вчасно, гарно запакований. Якістю продукції задоволені. Замовляйте, рекомендую
Сергей Медведев рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Изотермическая сумка Кемпинг Urban 25 л та Изотермическая сумка Кемпинг Travel 21 л, Замовлення №242972

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Якістю отриманого товару задоволений. Доставка за рахунок магазину. Термін доставки дві доби. Обидві термосумки були поставлені в оригінальній упаковці (картонні коробки).
Ksusha Sazonova рекомендує цей магазин
4 березня 2021

Купив: Термос 028, Замовлення №803523

Товар качественный Заказ отправили раньше даже чем говорили Спасибо магазину за достойное предоставление услуг
Mantikor рекомендує цей магазин
9 жовтня 2019

Купив: Термокружка Stanley Термочашка Quencher 0,6 л Silver (10-02662-037), Замовлення №718079

Шукав собі термокружку, випадково побачив що в цього магазину відбувається акція на термотовари Stanley з хорошими знижками, також магазин є офіційним партнером Stanley в Україні (наскільки я зрозумів). Замовлення пройшло без проблем, після оплати відразу в той же день відправили, наступного дня отримав. Єдине що не було чеку в посилці. Але таку річ важко зламати, тому я не сильно засмутився.
Андрей не рекомендує цей магазин
11 березня 2018

Хотів купити: Термос Yes Тамблер 500 мл 705662, Замовлення №621703

Позвонил в магазин. Заказал детский термос Термос Yes Тамблер 500 мл, договорился за день до приезда, сказали, что товар в офисе. СМС о наличии товара пришло с номером заказа. Подъехали специально сегодня забрать - товара нет в наличии. Очень нехорошо. Могли бы любым способом хотя бы оповестить, чтобы не ехали в магазин. Но нет, типа товар есть. Очень рекомендую не тратить время на этот магазин