Іра Давиденко рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Орбітрек електромагнітний Vigor E21, Замовлення №8933

Дуже велике дякую магазину ,за такий крутий та якісний орбітрек.А менеджеру Сергію ,окреме дякую ,за те що він поміг мені правильно визначитись в виборі.Вічливий ,розумний ,досвідчений спеціаліст своєї справи ))Я залишилась задоволена своєю покупкою !Ціни співпадають з сайтом ,товар доставили вчасно .Швидко зібрали та установили . Користуюсь цим орбітреком вже майже рік і ні яких проблем не виникало .
Виктор Мишугин рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Орбітрек електромагнітний FitLogic BK8731TP, Замовлення №9216

Дуже дякую магазину орбітреку за допомогу в виборі орбітреку. Доставку роблять дуже швидко. Збірку роблять спеціалісти магазину, це великй плюс, сам би напевно не зібрав би. Рекомендую всім прийти перед покупкою та спробувати в магазині, вони дійсно всі різні.
Вячеслав Миколенко рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Беговая дорожка Xiaomi KingSmith К12, Замовлення №4053

Дуже вдячний цьому магазину за хорошу роботу.. Відправили вчасно, ціна бомба, нова пошта - доставка безкоштовно… всім рекомендую..
Відповідь представника «ORBITREKI.com.ua»
Доброго дня, Вячеславе! Дякуємо за відгук, нам дуже приємно) Працюємо для Вас!
Bozhko Stanislav рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: Орбітрек магнітний Stamax NEON, Замовлення №8054

Довго шукав орбітрек. Знайшов, що хотів придбати, а потім зв'язався з цим магазином і купив у них. Дякую за те що рекомендували гарний орбітрек. Не пам'ятаю ім'я менеджера, з яким спілкувався, але вдячний за допомогу в придбанні. Думаю, що за номером замовлення знайдете кому виписати подяку :-)
Андрей Викторович рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Беговая дорожка FitLogic T15, Замовлення №8047

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Благодарен за быструю доставку, так как мне нужно было на подарок жене, привезли в оговоренное время для меня это было важно. Так же огромное спасибо за доп скидку это не может не радовать)
Rosterberg рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: Тенісний стіл Cornilleau 700 M Crossover, Замовлення №6987

Получил адекватную консультацию по теннисным столам, быстро привезли, цена плюс-минус. Стол приехал без сколов и "последствий доставки".
Nikolay Sliva рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: Батут Hop-Sport 12ft /366см, Замовлення №6954

Давно хотел купить батут и никак не мог определиться с вариантом. Нашел случайно эту модель Hop-Sport. Заказал в этом магазине, цена была приятная и бесплатная доставка.
serikoff89 рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Беговая дорожка FitLogic T15, Замовлення №6904

Очень доволен покупкой, мне предложили хорошую скидку и сделали доставку в удобное мне время. Два специалиста привезли мне дорожку и установили мне, это все заняло около 40мин. Рекомендую.
Bohdan1988 не рекомендує цей магазин
29 червня 2021

Купив: Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos(bl-dlue), Замовлення №2686

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Andrew Taranenko не рекомендує цей магазин
9 січня 2021

Хотів купити: Hop-Sport HS-050C Frost

Выставляют орбитреки по самой низкой цене для каждой модели, но по факту при переходу на сайт наличия нету!