Александр Гуленко не рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Хотів купити: Wi-Fi адаптер ASUS USB-AC58, Wi-Fi адаптер ASUS USB-AC58

Замовив товар. Дякую продавцю за швидкий дзвінок, але це все гарне що можно написати. Дали почалась розмова що я маю заплатити 100 грн. За переміщення товару. І заплатити просто на карту якогось банку. Після відмови платити на тому кіці зв’язку кинув слухавку. Не рекомендую продавця і магазин.
BapeHa MopkBa не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2022

Хотів купити: Wd my passport

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Перейшов на сайт через хотлайн, хотів зробити замовлення, але так як це подарунок, мені потрібно було отримати його в чітко визначений термін. Телефоную щоб дізнатись про наявність товару на що оператор каже мені робити замовлення на сайті. Пояснюю їй ситуацію, однак їй було байдуже, каже, зробіть замовлення на сайті, заявка опрацюється і тоді ми дамо вам знати. Їй абсолютно байдуже. Тому я перейшов за посиланням на наступний сайт і там придбав.
Ярослав Захарчук рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Внешний аккумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01)

Simonov Oleg рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Элетросамокат

Честно, вежливо, оперативно. Однозначно рекомендую магазин.
Silver101 не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Накопитель SSD 2.5\\\'\\\' 480GB ADATA (ASU650SS-480GT-R), Замовлення №nbpl-24582

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Аdats не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: Клавиатура Cougar Aurora S, Замовлення №24440

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Оформил заказ на клавиатуру Cougar Aurora S по телефону 20.07 цена товара 1066 грн. Ждал отправки пару дней, никаких сообщении с ттн не приходило. решил сам их набрать 22.07 цена товара уже другая 1316 грн. В итоге отказались продать по цене той что я оформил заказ.
Відповідь представника «NBPLAZA»
Добрый день цена зависит от курса доллара. Наш магазин всегда старается предложить лучшую цену. С уважением Администрация магазина.
Kolba не рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Маршрутизатор ASUS RT-AC85P, Замовлення №24371

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказ был принят утром 21.06, запросили 200 грн предоплаты и сказали, что отправят 25.06. В итоге 24.06 написали, что на складе нет товара и отправить не могут. Вопрос: почему нельзя было проверить наличие на складе до принятия предоплаты? UPD: 02.07 - возврата денег с предоплаты так и не поступило UPD2: 04.07 - вернули деньги после нескольких сообщений с интервалом в несколько дней
Відповідь представника «NBPLAZA»
Добрый день к сожалению товар закончился. Аванс в размере 200 грн вернули 04/07. Приносим наши извинения за неудобство. С уважением Администрация магазина
Владимир Путя рекомендує цей магазин
21 квітня 2022

Купив: Термос Tramp Expedition Line 05 л (и 075) л Black (TRC-030-black), Замовлення №nbpl-24104

Добрый день. Рекомендую данный магазин. Ответственные работники. Хорошие цены на термос.
fed80 рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: фотобумага А4, 230 г/м2,100л (PG230100A4), Замовлення №nbpl-23976

Заказував фотобумагу А4, 230 г/м2,100л (PG230100A4) у грудні 2020 р. Все пройшло добре. 28.12.2021 р. також замовив цю ж бумагу. Гроші на картку зразу перерахував. Нова пошта доставила 30.12.2021. Упакували добре. Все дійшло. Рекомендую цей магазин.
25 грудня 2021

Купив: Катушка Brain fishing Phantom Match/Bolo 1000 9+1BB 5.2:1, Замовлення №nbpl-23897

Гарний магазин ціни топ. всім раджу.