Ціна збігалась із заявленою на hotline
Redmoon рекомендує цей магазин
13 вересня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX12, Замовлення №19279

Побачив цей роутер у статті на HotLine "Топ-10 найпопулярніших Wi-Fi роутерів початку 2024 року". Вибрав його з міркувань ціна/якість/функціональність. Роутером цілком задоволений!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш вибір і чудовий відгук! Раді, що роутер відповідає вашим очікуванням щодо ціни, якості та функціональності. Бажаємо вам стабільного і швидкого інтернету! З повагою, команда Technoplay!
Пётр Сухов рекомендує цей магазин
7 вересня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot D10s White (RLS3L), Замовлення №19306

Актуальна ціна. Швидка доставка.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишились задоволені ціною та швидкістю доставки. Сподіваємось на подальшу співпрацю! З повагою, команда Technoplay!
Lana Koval рекомендує цей магазин
25 серпня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Denim (700386), Замовлення №19161

Швидко, зручно. Правило "замовлення до 14:30 відправляють в той же день" працює. Відправили хутко. Все сподобалося! Дякую
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук і довіру до нашого магазину! Раді, що вам усе сподобалося, і що наші правила працюють на вас. Будемо раді бачити вас знову! З повагою, команда Technoplay!
Vlad H рекомендує цей магазин
13 серпня 2024

Купив: Синтезатор Casio CT-S300, Замовлення №18982

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш вибір! З повагою, команда Technoplay!
SANS sckelet рекомендує цей магазин
12 серпня 2024

Купив: SSD накопичувач WD Blue SN580 1 TB (WDS100T3B0E), Замовлення №18935

Ssd відравили в той же день, продавець був дуже ввічливим. Магазин рекомендую усім
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та рекомендації! Раді, що ви залишилися задоволені обслуговуванням та швидкістю відправлення. З повагою, команда Technoplay!
Ірина Ємцова рекомендує цей магазин
11 серпня 2024

Купив: Кавомолка електрична Bosch TSM6A013B, Замовлення №18961

Рекомендую) все супер
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваші рекомендації! Раді, що все сподобалося. З повагою, команда Technoplay!
Ендрю Липка рекомендує цей магазин
1 серпня 2024

Купив: Lego76178, Замовлення №18760

Замовив Lego швидко передзвонили та швидко відправили не просячи передоплати. Щиро дякую вашому магазину.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що вам сподобалась наша оперативність і зручність сервісу. З повагою, команда Technoplay!
Олег Кокота рекомендує цей магазин
28 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major V Black (1006832), Замовлення №18818

Якісне пакування, швидка доставка, ціна нижче ринкової.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви оцінили якість пакування, швидкість доставки та наші конкурентні ціни. З повагою, команда Technoplay!
Вячеслав Фурдь рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz (82XV009KPB), Замовлення №18762

Швидко передзвонили. Відправили товар в той же день. Сервіс вражає.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та швидкістю обробки замовлення. З повагою, команда Technoplay!
rukin.alexandr рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C310, Замовлення №257339

Быстро связались по форме обратной связи на сайте. Приняли заказ и в тот же день отправили. Сервис и скорость ответа на запрос впечатляет.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що наш сервіс і швидкість обробки замовлення справили на вас позитивне враження. Завжди раді допомогти! З повагою, команда Technoplay!