Tukanoff рекомендує цей магазин
10 лютого 2023

Купив: Ніж садовий для щеплення Antonini, 17 см, сталь - AISI 420 (5771/R), Замовлення №бн, замовляв за телефоном

У продавця якісний товар відомих брендів (садові інструменти). Є пункт самовивозу (в ньому представлена майже всі товарні позиції), інструмент можна випробувати. Постійним покупцям роблять знижки.
ickpa не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Термос Legendary Classic 1,9 л Nightfall (6939236365666)

Товару не має в наявності
Дмитро Плюс рекомендує цей магазин
15 червня 2020

Купив: Секатор Bahco PG-12-F

Нещодавно придбав в магазині "Водоспад" секатор Bahco PG-12-F. Оформлення замовлення і доставка - дуже фахово та оперативно.
Sergei Viktorovich рекомендує цей магазин
18 лютого 2020

Купив: Original Lowe 22.080

Очень понравился большой выбор ассортимента, доставка - придраться не к чему. Покупал здесь сучкорез Lowe 22.080 - очень доволен, как самим сучкорезом, так и продавцом. Кстати, сам сучкорез как и магазин - рекомендую, можно смело брать, не пожалеете.
Юлия Дацко рекомендує цей магазин
31 січня 2020

Хотів купити: Насіння газонної трави Смесь для засушливых районов Саншайн 20 кг (5705781001509)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Перед покупкой всегда звоню в магазин чтобы уточнить всю информацию о товаре. Хочу отметить менеджера этого магазина в профессионализме и очень дружелюбную форму подачи информации! Спасибо большое, планирую скоро у вас приобрести данный товар
Инесс рекомендує цей магазин
15 лютого 2019

Купив: Высоторез FISKARS (4 м)

Персонал магазина профессионален. Понимают запрос и предлагаю именно то, что тебе нужно, что искал. Приближается дачный сезон. Собираемся за новой покупкой.
all75 рекомендує цей магазин
21 січня 2019

Купив: Секатор PG-M2-F, Секатор 15.107 с наковальней, Секатор 14.104 обводной, Замовлення №СФ-0004213

Отличный магазин с хорошим выбором профессионального инструмента. Покупаю не первый раз у них на сайте садовый инструмент. Качественный инструмент, грамотные консультации. Только положительные впечатления от сотрудничества с данным магазином.
Антон Миколаенко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 вересня 2018

Хотів купити: Защитный кожух для болгарки с пылеотводом, Bosch GDE 115/125 FC-T

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Товара не оказалось в магазине, хотя на сайте он есть, на следующий день товар все еще светится на сайте "В наличии". Update: Исправили проблему быстро, спасибо.
Представник магазину «Водоспад»
Спасибо, исправим!
28 вересня 2018 Відповісти
Shaggy88 рекомендує цей магазин
9 серпня 2018

Купив: Пилозбірник Bosch для PMF 220/250/350 (2609256D57)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Замовляв пилозбірник для мультитула. Перетелефонували і сказали, що зараз його немає, і не тільки у них, а й в Україні взагалі. Запропонували мені почекати місяць. Після місяця очікування я отримав товар. Дуже дякую співробітникам магазину за серйозний підхід до мого невеличкого замовлення!
1 листопада 2017

Купив: Секатор садовый LOWE Original 11.104

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Покупал Секатор для сада. Заказ делал через "Корзину". В течении нескольких минут менеджер перезвонил и оформил заявку. В тот же день отправили покупку Новой почтой. Качеством обслуживания и приобретенным товаром остался доволен.