Sergii Levchuk рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Мультитул Leatherman Super Tool 300M Black/Coyote, Molle (832762), Замовлення №238380

Обрав товар за принципом - де найдешеаше. Оскільки прийшлось робити передплату то переживав щодо можливого шахрайства. По факту швидко відправили(оплатиаши достпвку) , товар оригінальний, без нарікань. Маю підстави рекомендувати)
Ден56 рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Складаний ніж Bugout CF (535-3), Замовлення №230695

ціна на Benchmade тут була нижча на 3 тисячі тому обрав цей магазин. я оформив замовлення накладним платежем, ніж приїхав дуже швидко, в оригінальній коробці повністю новий і оригінальний. Доставка була безкоштовна тому вдалося зекономити 3 тисячі. P.S. не звертайте увагу на простенький дизайн - магазин достойний
soulcub рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Leatherman Skeletool, Складаний ніж Skeletool (830920), Замовлення №830920

Магазин був підозрілий через малу кількість коментарів. І сайт також виглядає не дуже прогресивно, але тим не менш, все чітко і швидко. Все зробили і відправили дуже швидко і максимально професійно.
jktu рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Складной нож Samson by Ganzo (Brutalica design), Складаний ніж Samson by Ganzo Brutalica design Black (Samson-BK), Замовлення №238161

Андрій Сімченко рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Складаний ніж Phantom (S802), Замовлення №#230248

Очень доволен товаром и сотрудниками магазина! Заказ выполнен чётко и без проблем! Цена при заказе была самая низкая в сети интернет и + к этому бесплатная доставка в отделение новой почты. Деньги переслал в полном обьёме на карту продавца.Выслали в договорённый срок,товар соответствует описанию. Приятно иметь дело с профессионалами!Всем очень доволен!
Богдан Ружинский рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Sea to Summit Traveller TrII / Regular left, teal (ATR2-R), Спальний мішок-ковдра Traveller TrII / Regular left, teal (ATR2-R), Замовлення №#238090

Спасибо,данному магазину.Помогли выбрать нужный товар, ещё и скидку немалую сделали,отправка в тот же день.
Дімон Лютий рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Мангал портативний FirePit+ (FPA0201), Замовлення №238079

Це дуже класний магазин)) Ввічливе спілкування та швидка відправка товару + Доставка мангалу вийшла за рахунок магазину ,ми в таборі вже випробували мангал!
Andrii Sokolov рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Велосипедний шолом Octal Mips / размер L, fluorescent orange avip (10607_1217 L), Замовлення №230109

Дуже рекомендую магазин — клієнтоорієнтованість на вищому рівні. Декілька разів пересилали товар, бо я не міг визначтись із розміром. І ціни значно нижчі за конкурентів.
KoK0s рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Рукавички велосипедні POC Essential Road Mesh Short Glove Light Fluorite Green/Fluorite Green (PC 30, Велоджерсі чоловіче Essential Road Light Jersey Fluorite Green/Alloy Grey (PC 582128313), Розмір L, Велошкарпетки Essential Road Light Sock Fluorite Green (PC 651201437), Розмір L, Замовлення №230106

Приходив на сайт тільки за велоперчатками, приємно здивували ціни, тому замовив ще велоджерсі та велоноски. Не вгадав з розмірами але 8t.com.ua без проблем замінив з M на L. Дуже порадувала комунікація з менеджером та швидкісь відправкизаміни.
evgenKoVL рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0L TAT 4160.000, Термос Hot&Cold Stuff 1.0L TAT 4160.000, Замовлення №Не помню

Заказывал в данном магазине Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0L TAT 4160.000, попал на акцию, бесплатная доставка, мне очень понравилось, доставили быстро, остался доволен. Рекомендую