Дмитрий С. не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: Bosch GAS 25 L SFC (0601979103), Будівельний пилосос Bosch GAS 25 L SFC (0601979103)

Виставили на сайті типу продають акційний пилосмок. Після замовлення кажуть, що його вже зняли з виробництва, та пропоують купити зовсім інший.
Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) Bosch GWS 17-125 S (06017D0300), Замовлення №10008573

ціна по hotline на товар по різним магазинам була практично однакова. вирішив взяти тут, так як при переході на сайт, дали невелику знижку. замовив і практично відразу менеджер зізвонився. по доставці компанія взагалі пішла на зустріч, відправила Новою Поштою за власний кошт. я був не в самому Київі, а приміська частина. - реально рекомендую магазин Бош Центр!
Sergey Kobzar рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Акамуляторна пилка Bosh, Замовлення №СФ-048711

Купували Акамуляторну пилку Bosh на подаронук. Менеджер Антон, виконав своє завдання на відмінно ?, порекомендував між якими варіантами краще розгладяти, розповів про +/-, для яких робіт та завдань кожен з варіантів підходить, загалом, все що хотів знати, все мені розклали по полицям... Дуже сподобався сервіс, рекомендую? Товаром задоволений,иперевірив, все відповідає дійсності.... Дякую...
Евгений Борисенко рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Bosch Climate 3000i RAC 2,6, Замовлення №Рн-0004379

Швидко обробили замовлення. В той же день зв'язався монтажник для уточнення деталей. Приїхали вчасно на домовлений час. Всього встановлення зайняло приблизно 1.5 години. Вічливі монтажники, професіолали своєї справи. Ціна Кондиціонера нижча ринкової всього вийшло 20950+ 3700 монтажні роботи Для прикладу, інший популярній магазин, пропонує цей товар за 22200 +5400монтаж Всім задоволений. Дякую. Буду рекомендувати знайомим.
Представник магазину «БОШ ЦЕНТР»
Євгеній добрий день . Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що замовлення було швидко оброблене, монтажник зв'язався з вами того ж дня і прибув вчасно на домовлений час. Ваше задоволення є найкращою нагородою для нас, і ми дуже вдячні вам за рекомендації серед знайомих. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або потребою у додатковій допомозі.
6 червня 2023 Відповісти
Наталія Куцір рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Bosch UniversalDrill 18V-60 із 2 акб 2 Aч та з/п AL 18V-20 у кейсі, Замовлення №СФ-047191

Купували тут шуруповерт + набір біт. Все прийшло ціле і гарне. Надійно запаковане через день. Допомогли з вибором. Рекомендую
Відповідь представника «БОШ ЦЕНТР»
Добрий день! Дякуємо за відгук. Приємних Вам вражень від придбаного інструменту.
SERJ NECROKILLER рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Реноватор Bosch PMF 350 CES (0603102220), Замовлення № СФ-047182

Андрій 74 рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Купив: Многофункциональный инструмент Bosch PMF 220 CE в чемодане, Замовлення №0450678311868

Я мав справу не перший раз з менеджером Антоном,він завжди професійно допоможе у всьому - підбере прилад,підкаже про все що стусується про нього,також він працює не так як небудь а так щоб людина осталась довольна.Він завжди вислухає що людина бажає,і завжди підбере,я всім рекомендую цього менеджера по причині - професіоналізма,бання допомогти людині і саме головне Людяності,яка у нього є.
Відповідь представника «БОШ ЦЕНТР»
K_S_A не рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Хотів купити: Електропила Bosch AKE 35 S (0600834500)

Немає в наявності, хоча на сайті світитьтся що є. Через деякий час, товар так і світиться в навності (не прибрали). У продавця здається нічого немає в навності
diver.kiew не рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Хотів купити: Набір біт Bosch 2607019504

Продавец: - этого товара уже нет давно Покупатель: - так зачем рекламируете и пишите наличие? Я свое время потратил Продавец: - мы надеемся (!) что поставщик нам привезёт ... Как говорится No comments ...
Олег Тимошенко не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Хотів купити: Dremel Stylo+ 2050-15

Бесит когда в очередном магазине делаешь заказ и в очередной раз "ой, извините, этого нет"
аналогічно (
3 листопада 2022 Відповісти