fil_moto рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Телевізор Ergo 32GFS6500, Замовлення №BP4F0386

Зв'язались швидко, відправили теж швидко, рекомендую цей магазин.
Максим рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка REPC76-B, Замовлення №19.10.23

Звонил сам чтобы уточнить актуальность цены и наличие, товар и цена соответствовали заявленным на сайте. Узнал номер карты для перевода денег. сразу оплатил и уже через полчаса товар отправили. Наилучшие рекомендации. О товаре: в пользовании всего два дня, проблем нет, надеюсь и дальше не будет
Роман Ткачук рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний ANDRIS RS 30/3 (3100635), Замовлення №Замовлення по телефону

Ввечері зробив замовлення по телефону. Вранці відправили. На наступний день отримав товар.
Валентина Оксенич рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3WS2W, Пральна машина автоматична F2J3WS2W, Замовлення №WLQR0120

Замовила в цьому магазині Пральну машину автоматичну LG F2J3WS2W. За ціною була саме дешевше та й саме ближче. Машинкою дуже задоволена. Дякую продавцю за швидкість доставки. Гарантія на машину 1 рік, оформлена, вкладена. Продавця рекомендую! Ще раз дякую!
asa2311 рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Морозильна камера G 1213, Замовлення № UF12386

Дуже сподобился магазин, приємне спілкування. Швидко, якісно, з турботою про клієнта. Рекомендую!!!
Відповідь представника «Znatok»
Доброго дня, asa2311. Наша дружна команда дуже рада, що купівля у нас діставила Вам лише позитивні емоції. З великою радістю будемо раді бачити Вас та ваших родичів на сторінках нашого інтернет-магазину.
Михайло Шиян рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Мікрохвильовка EM-2060, Замовлення №0000

Подяка магазину! Номеру замовлення немає, бо замовляв по телефону. Запропонували привезти мікрохвильовку прямо додому. Через годину-дві привезли, перевірили працездатність на місці, заповнили гарантійний талон з печаткою. За персональну доставку грошей навіть не взяли.
Відповідь представника «Znatok»
Доброго дня, Михайло Шіян. Наш інтернет магазин дуже радий, що покупка у нас принесла тільки позитивні емоції. З нетерпінням будемо раді знову бачити Вас на сторінках нашого магазину. Приємних покупок!
MvinnikM Vinnik не рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Praktik 30 V Slim

При заказе цена сразу увеличивается на 100 грн.
Відповідь представника «Znatok»
Добрий день ще раз! Приносимо ще раз свої вибачення.... але не завжди все залежить від співробітників магазину, але ми з великими зусиллями працюємо над тим, щоб завжди на сайті були актуальні ціни..... Мирного неба Вам. Завжди будемо раді бачити Вас на сторінках нашого інтернет магазину.
Марина рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Пральна машина LG F2V3GS6WW, Пральна машина автоматична F2V3GS6W, Замовлення №2516420

Дякую за обслуговування. Все швидко і оперативно доставили. Подзвонила, проконсультували, відправили. Без жодних передплат. Отримали на пошті, все на вищому рівні. Рекомендую!
Дарина Беликова рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) UE20012 20000 mAh Li-Pol Type-C Black, Замовлення №68320

Заказывала power bank и осталась очень довольна как заказом, так и обслуживанием. Отличное соотношение цены и качества! Обслуживание в магазине очень порадовало, никаких задержек. Заказывала доставку по говору. Оформила заказ в обед, а уже вечером power bank был у меня. Однозначно рекомендую данный магазин!
Дима Богдан не рекомендує цей магазин
25 червня 2022

Хотів купити: Водонагреватель TERMEX Hit Pro H 15 U (pro)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Після замовлення продавець передзвонив та сказав що ціна інша ніж вказане на сайті,додадково повідомив що працюють по повній предоплаті,що також не було вказано на сайті!
Відповідь представника «Znatok»
Доброго дня Дмитро... Просимо вибачення за доставлену незручність, але іноді таке буває. Нам дуже шкода, що Ви навіть не почули актуальну ціну, а для Вас вона була на 50 гривень дорожчою від тієї ціни, яка була у Вас на замовлення. Мирного неба Вам и Вашій родині