Максим Овсієнко рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Велосипед міський ARX 26 2021 / рама OS pure red/black (2104046110), Замовлення №1006422

Приємний персонал відкритий до спілкування!Можуть допомогти у виборі велосипеда!
Igor рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Цепь X10, 116L (GRY-GRY, серый-серый), Замовлення №1006423

Мені дуже сподобалася унікальна пропозиція ексклюзивних товарів, які я знайшов в цьому магазині. Їхня пропозиція обмежених серій та спеціальних колекцій зробила мою покупку особливо цінною
Андрій Нестеренко рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Велосипед міський Prairie Comp M / рама 20" золотий/чорний (CH100240), Замовлення №1006424

Вражений відмінним обслуговуванням у магазині Velotime! Консультанти надзвичайно ввічливі та компетентні.
Ivan Kozenko рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Цепь велосипедная Z7 с замком (Z7), Замовлення №1006425

Магазин запропонував персоналізовані рекомендації на основі моїх попередніх покупок і переглядів, що допомогло мені відкрити нові товари, які мені могли б сподобатися. Це додало велику цінність до мого досвіду покупки.
Иван рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Велосипед Giant Liv Enchant 20 2023, Замовлення №1006359

Кваліфікований персонал, консультація на вищому рівні! Доставка супер, товар приїхав швидше, ніж планувалось! Рекомендую
Yuliia Nahliuk рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Насос ручний підлоговий Inflator (CC100929), Замовлення №1006360

Великий вибір техніки, все можна "пощупати". Консультанти більш-менш орієнтуються у товарах. Ціни дорожчі, ніж у їхньому інтернет-магизині, тому я зазвичай замовляю через інтернет з самовивозом з магазину - так вигідно.
Кирило рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Поясная сумка Organizer Belt 1,8 л 3900421 7000, Замовлення №1006361

Дякую консультанту Ярославу за оперативність, професіоналізм та індивідуальний підхід у виборі товару!
Жанна рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Велосипед міський Rival ASL 27,5 2021 / рама 16" silver-matt/green (42933601), Замовлення №1006342

Вражаючий вибір товару та високий сервіс продавців!
Микола рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Велофара Mega Drive, Замовлення №1006344

Все добре, персонал чудовий, надали потрібну мені інформацію, допомогли вибрати товар. Дякую.
Юрий рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Велосипед міський Precaliber 24 8-speed Boy's 2020 / рама 30см radioactive red (585244), Замовлення №1006345